TARGI RZECZY ŁADNYCH online

12 dni targów! 133 wystawców! Setki świetnych promocji i okazji! A to wszystko tylko na Facebooku, Instagramie i na portalu targirzeczyladnych.pl!

Widzimy się 5-16 rudnia, w najlepszym przedświątecznym okresie – tak, żeby wszystkie Wasze przedświąteczne zakupy zdążyły dotrzeć do Waszych domów i paczkomatów przed Bożym Narodzeniem! NAJLEPSZE produkty od tych wspaniałych polskich projektantów, ilustratorów i marek. Postaramy się o najlepsze PROMOCJE, którym – mamy nadzieję – nie będziecie mogli się oprzeć. Ale przede wszystkim postaramy się, żeby przez te 12 dni w Waszych komórkach i na Waszych ekranach zagościły Targi Rzeczy Ładnych jakie uwielbiacie – energetyczne, inspirujące, najwyższej jakości, uśmiechnięte i zaskakujące. I przede wszystkim promujące polski design, lokalną produkcję, jakość, trwałość i unikatowość. Właśnie teraz, na koniec dziwnego 2020 roku, warto wspierać Wasze ulubione firmy i dać im zastrzyk energii na cały następny rok. #wspieramypolskidesign i mamy nadzieję, że będziecie w tym z nami! Dlatego lajkujcie, szerujcie, zapraszajcie i tagujcie znajomych, dołączajcie do naszego wydarzenia i followujcie profile. Każde serduszko i każdy komentarz ma znaczenie. Postaramy się dać Wam do ich dawania jak najwięcej pozytywnych pretekstów!

Kiedy: 5-16 grudnia 2020!
Tylko na FB, Instagramie i na www.targirzeczyladnych.pl! Ściskamy, trzymajcie się zdrowo i wspierajcie dobry polski design. W tych trudnych czasach warto to robić jeszcze bardziej!
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.