Targi Jestem Vintage! 9-10 kwietnia w Elektrowni Powiśle

Targi Jestem Vintage

W weekend 9-10 kwietnia 2022 roku w Elektrowni Powiśle spotkasz ponad 60 retro sklepów w jednym miejscu. Spędzisz dwa dni pełne kolorowych rzeczy z drugiej ręki. Wyszperasz modę i wzornictwo, które się nie starzeją. Posłuchasz muzyki, którą kochali też Twoi rodzice. Zagrasz w gry na starych konsolach i znajdziesz książki, których już nie ma w księgarniach. I przede wszystkim, przeniesiemy Cię do pięknej atmosfery lat 70., 80. i 90.!

Podczas Jestem Vintage otwarta będzie strefa Upcyclingu, gdzie nauczysz się haftu, przeróbek i spróbować swoich możliwości dając starym przedmiotom nowe życie. To wszystko na stoisku marki Tkanki, która słynie z pięknych nerek tworzonych ze skrawków materiałów.

Cała Elektrownia Powiśle będzie rozbrzmiewać muzyką z winyli w setach skomponowanych przez Didżeji, a na stoisku Winyl Marketu znajdziecie najlepsze tytuły muzyczne wydane w formie czarnego krążka.  Wydarzenie na FB – klik

Wystawa afiszy z lat czterdziestych Antykwariatu Grochowskiego oraz klasyczne rowery z drugiej ręki to stały element targów Jestem Vintage juz od 7 edycji. Również tym razem ich nie zabraknie.

Wiosna to również dobry czas na udekorowanie naszych przestrzeni roślinami. Zielony Weteran to koncept marki Florabo, który pomaga w znalezieniu drugiego domu dla roślin, które potrzebują nowego właściciela. Ta ekonomiczna opcja nabycia wspaniałych roślin będzie dostępna podczas eventu 9-10 kwietnia w Elektrowni Powiśle. Pracownia w swoich projektach używa materiały biodegradowalne oraz z recyclingu, dzięki czemu wspaniale wpisuje się w koncepcje “obiegu zamkniętego”, który jest główna ideą projektu Jestem Vintage.

Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier partneruje eventowi już od kilku edycji więc i tym razem miłośnicy starych komputerów będą mogli się zaszyć w sali z kilkunastoma kultowymi Atari, Commodore, czy Amiga.

9-10 kwietnia 2022 r.
Warszawa, Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia:
Sobota 11.00 – 21.00
Niedziela 11.00 – 19.00
Wstęp bezpłatny.
Parking: 1 godzina gratis.
Zgłoszenia dla wystawców:
https://panel.slowplatform.com
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.