Targi Jestem Slow! #Jesień 2022

Targi Jestem Slow

W dniach 8-9 października odbędą się Targi Jestem Slow! #Jesień 2022

Wraz z najlepszą selekcja polskich marek szykujemy dla Was nowe pomysły i stylowe rozwiązania zawsze oparte o zrównoważoną modę.
Podczas Jestem Slow #Jeseiń zaprezentujemy 150 unikalnych polskich twórców, którzy od lat sa wierni polskiej produkcji i tworzą w nurcie Slow.

Wraz z naszymi wystawcami zawsze stawiamy na najlepsze materiały, ponadczasowe kroje, wysoką jakość wyrobów i tego możecie byc pewni odwiedzając nas podczas Jestem Slow w Elektrowni Powiśle.

Jesienna moda może być zabawą i radością, dajcie sie ponieść kolorowej fantazji i nietuzinkowym printom: retro kwiaty, nadruki etno i klasyczna krata. Miłośniczki ekstrawagancji znajdą geometryczne wzory w stylu lat 70., zwierzęce printy i futurystyczne nadruki. Nie zabraknie dodatków i akcesoriów aby dopełnić jesienny look.

Ręcznie robiona biżuteria, kryształy, amulety a na wieczór pięknie pachnące świece, wszystko robione w duchu Slow.

To i jeszcze więcej atrakcji szykujemy dla Was na Jesienne spotkanie z Jestem Slow. Śledźcie nasze wydarzenie i bądźcie dobrze poinformowani aby nie przeoczyć atrakcji najlepszego modowego spotkania nadchodzącej Jesieni.

8-9 października 2022, godz. 11-19
Elektrownia Powiśle


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama