Targi Jestem Slow! i Jestem Vintage! #Prezenty Elektrownia Powiśle

Targi Jestem Slow! i Jestem Vintage

Targi Jestem Slow i Jestem Vintage #Prezenty są wspaniałą okazją, aby do Świąt przygotować się najlepiej!

Hasło przewodnie #KupujLepszePrezenty oczarowało tysiące ludzi, również tym razem przygotowaliśmy dla Was najlepszą selekcję polskich marek i selekcjonerów Vintage którzy w pomysłach na prezenty nie mają sobie równych.

Podczas grudniowego wydarzenia przeniesiemy Was we wspaniały klimat świątecznej atmosfery, zapachu choinki i piernika. Ponad 140 wystawców zauroczy Was pomysłami na świąteczne niespodzianki dla najbliższych. Poszalejemy z modowymi dodatkami, kreacjami na uroczyste kolacje, drobiazgami dla bliższych i dalszych krewnych. Zadbamy również o Wasze ciało w strefie kosmetyków prosto z natury i wzbogacimy świąteczne stoły, przysmakami, które rozpieszczają nasze podniebienia.

Po raz pierwszy zapraszamy Was do wspaniałej akcji Jestem Vintage #KupujLepszePrezenty, tego jeszcze nie było! Czas dostrzec niesamowity potencjał w rzeczach, tak wysokogatunkowych jak moda z drugiego obiegu. Podwójne wydarzenie Jestem Slow i Jestem Vintage skupione na Świątecznych Prezentach zaskoczy Was różnorodnością pomysłów i atrakcyjnych cen.
Każdy, duży, mały czy pupil znajdzie u nas setki pomysłów na #KupujLepszePrezenty.

Kochamy Święta i kochamy robić lepsze prezenty, robimy to od 9 lat, i tym razem zabierzemy Was we wspaniałą podróż, weekend pełen niespodzianek i wspaniałej energii. Doładujemy Was radością i dobrymi pomysłami aby Wasze Święta były wyjątkowe, niespieszne i pełne niezapomnianych wspomnień.

Po najlepsze prezenty i nie tylko wpadajcie na JESTEM SLOW i Jestem Vintage #Prezenty już 17-18 grudnia na trzech poziomach Elektrowni Powiśle!
Kiedy i Gdzie?

17 – 18 grudnia 2022
Elektrownia Powiśle, Warszawa
Godziny otwarcia
Sobota: 11:00 – 21:00
Niedziela: 11:00 – 19:00
 Wstęp bezpłatny!

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama