Targi Jestem Organic w Elektrowni Powiśle

Targi Jestem Organic

Grupa Slow, organizator wydarzeń pod hasłem #kupujlepszeprodukty wkracza w kolejną przestrzeń świadomej konsumpcji, tym razem otwierając projekt dedykowany, skierowany do osób poszukujących produktów prawdziwie naturalnych.

Dzisiaj jesteśmy coraz bliżej natury i jej potrzeb. Przywiązujemy większą wagę do tego, czym się otaczamy i co spożywamy.
Jestem Organic to nowy cykl spotkań skierowany na poznawanie i wnoszenie do naszego życia wszystkich darów natury – podkreśla Iza Miłosz organizatorka eventów w Grupie Slow.

Podczas spotkań w nurcie Jestem Organic można kupić wspaniałe wyselekcjonowane produkty organiczne, poznać nowych twórców, zainspirować się oraz zdobyć solidną wiedzę w strefie warsztatowej.

Jestem Organic to wydarzenie skrojone na potrzeby świadomego konsumenta, poszukiwacza dobrej jakości, otwartego na niekonwencjonalne propozycje. Lubiącego doświadczać i pogłębiać swoja wiedzę. Dla każdego, komu bliska jest natura i moc z niej płynąca.

Najczęściej produkty naturalne kojarzą nam się z jedzeniem i pielęgnacją ale to dopiero początek tej drogi i dzięki Jestem Organic pokazujemy wszystkie sfery życia, gdzie możemy świadomie wybrać dary natury zamiast syntetycznych zamienników – komentuje Iza Miłosz
organizatorka eventów w Grupie Slow.

Lista wystawców – klik

Pierwsza edycja Jestem Organic odbędzie się 11-12 marca 2023 w Elektrowni Powiśle i jest zaproszeniem do spotkania z ponad 70 producentami, twórcami produktów prawdziwie magicznych, które niosą w sobie siłę i moc połączenia z ziemią.

Jeżeli przywiązujesz dużą wagę do tego, czym się otaczasz to z pewnością lubisz :

  • organiczne produkty do ciała
  • naturalne materiały i ubrania
  • moc roślin i ziół
  • naturalne dodatki i suplementy
  • magię kryształów i energetycznych kamieni
  • rośliny, które wspierają i oczyszczają naszą przestrzeń

Gdzie: Elektrownia Powiśle poziom -1, 0
Kiedy: 11-12 marca 2023
Organizator: Grupa Slow
Godziny otwarcia: sobota 11-21, niedziela 11-19

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama