Targi Designu WZORY na wiosnę 2018

Targi Designu WZORY na wiosnę 2018.

Majowe WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną, wiosenną okazją aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!
Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie nauczyć się drukować prosto ze świeżych roślin. To technika monotypii. Printami ozdobicie papier i zabierzecie go ze sobą. Spróbujecie także dru-ku na tkaninie.
Vintage na Wzorach – to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmio-ty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów.

W strefie vintage znajdziecie też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiadał będzie znany i lubiany kolektyw Tysiące Winyli.

W strefie warsztatów :
Na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. W sobotę i niedzielę od 15 do 19 za-praszamy na warsztat dzięki któremu dowiecie się jak szybko przerobić swoje ubrania dostosowu-jąc je do panujących trendów.

Niedziela 14.00 – Naturalne kosmetyki razem z So Fresh! Dowiecie się jak rośliny służą naszej urodzie – warsztat z naturalnymi kosmetykami poprowadzą Ania Tabor i Agnieszka Małachowska.

Sobota 16.00 – Kasia Rodek opowie o swoim projekcie „ Słoik z lasem” . Na pokazie pokaże jak można zamknąć las w butelce i opowie o pielęgnacji i utrzymaniu mikro-lasów. Po pokazie chętni mogą zostać na warsztacie który poprowadzi.
Więcej szczegółów i zapisy na stronie wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/870154209828696/

Partnerzy wydarzenia:
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich
BRC Vintage
Warexpo
Patroni medialni
Co jest Grane
STGU
La Vie magazyn
Hiro
KUKBUK
Info Architekta
Czas na Wnętrze
Warsawholic
Dekorady
Kampus
Warsawnow.com
Westwing
Mój piękny ogród
Sielskie życie
Poliszdesign.pl
Fathers

WZORY na wiosnę 2018
12-13 Maja
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy ,ul. Bracka 25
godziny wydarzenia 11-19
wstęp wolny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.