Targi Animalove

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Targi Animalove.

Animalove to wyjątkowe spotkanie miłośników zwierząt. Chcemy zadbać o nasze zwierzęta, ale również pomóc tym, które naszej pomocy potrzebują. Na naszych targach znajdziecie akcesoria dla zwierząt, karmy, i wszystko aby naszym zwierzętom żyło się z nami jak najlepiej!

Misją Animalove jest również pomaganie bezdomnym zwierzętom i promowanie ich adopcji i sterylizacji. Do współpracy zaprosiliśmy organizacje pomocowe, które opowiedzą o swoich działaniach i potrzebach, oraz profesjonalistów którzy podzielą się z nami swoją wiedzą o żywieniu i zachowaniu naszych czworonożnych przyjaciół.

Zapraszamy na wykłady i rozmowy:

11.30 Przewodnik spacerowy – czyli jak wyjść z psem na idealny spacer?- behawiorystka Zosia Zaniewska prowadząca swoją psią szkołę Psiedszkole – opowie jak zrobić naszemu psu idealny spacer. Poruszymy temat ciągnięcia na smyczy, zjadania śmieci oraz szczekania na inne psy.

12.00 Alicja Milewska behawiorystka i autorka projektu Co Mówi Pies? , współpracująca na codzień z portalem Pies na urlopie – o podróżach z psem i miejscach przyjaznych, opowie o psiej komunikacji i na podstawie filmów pokaże nam jak często mylimy się w jej interpretacji. Na wykładzie dowiemy się: Jak psy mówią i jak je dobrze rozumieć? Po czym poznać, że pies jest zestresowany, zły, radosny, niepewny, podekscytowany?

13.30 Nina Sieniarska z Fundacji Koty z Grochowa podpowie w jakim wieku kociak powinien trafić do domu i dlaczego, oraz jakich błędów uniknąć w opiece nad kociakiem, jak przygotować dom na pojawienie się kota?

14.30 Lab Rescue – adopcje zwierząt laboratoryjnych opowie ratowaniu zwierząt które człowiek wykorzystywał do eksperymentów. Dowiemy się o możliwości adopcji szczurów, myszy, świnek morskich i królików.

15.00 Do góry kotami – profesjonalna opieka nad Twoim kotem – Joanna Szopińska opowie o domu bezpiecznym dla kota. Na co zwrócić uwagę na codzień i przed wyjazdem aby kot był bezpieczny?

16.00 Surowe Kotki – Agnieszka Cholewiak-Góralczyk- dietetyk psów i kotów opowie o zdrowym żywieniu kotów.

17.00 Pruszkowski Dom Tymczasowy – Agnieszka Marks – koci behawiorysta, opowie o tym jak znaleźć dla siebie kota idealnego i jak przygotować się do adopcji?

17.30 licealiści z Kozienic opowiedzą o swoim projekcie Z Zielonym Liceum pomagasz,ratujesz-zwierzęta adoptujesz w ktorym młodzi ludzie uświadamiają lokalną społeczność o potrzebie i wadze adopcji i pomocy bezdomnym zwierzętom.

Wstęp na targi i na wszystkie wydarzenia towarzyszące jest darmowy.

Patroni medialni i partnerzy:

Polsat Viasat Nature
Radio Kampus
Example.pl
Warsawnow.pl
HIRO
Ogarnięty.pl
Uroda Życia miesięcznik@
Warsawholic
Mówią Na Mieście
Pies na urlopie – o podróżach z psem i miejscach przyjaznych
Daj Głos Podcast
psipark.pl
Koty z Grochowa

9 czerwca 2019, godz. 10:00-19:00
Centrum Praskie Koneser
Sala laboratorium Plac Konesera 8

Wstęp wolny

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.