Tango w Królewskim Wilanowie

Tango w Królewskim Wilanowie.

Raz w miesiącu, w sobotnie popołudnie, zapraszamy do Królewskiego Wilanowa na tango!
Terminy:

19.05.2018 r. w godz. 15.00. – 18.00.

9.06.2018 r. w godz. 15.00. – 18.00.

Impreza jest dla tańczących i tych, którzy by chcieli, oraz tych, którzy nie wiedzą, że chcą.

***
Zapewniamy przestronną salę z drewnianym parkietem i profesjonalnym nagłośnieniem oraz dużo miejsca dla tańczących i obserwujących. Goście mogą częstować się wodą mineralną. 
***
Program:
Godz. 15.00. – pokaz + krótka lekcja kroku. 
19. maja br. wystąpią Joanna Jabłońska i Piotr Bochiński – kto ich widział, ten wie: są niesamowici! Mówią tak: Tangowe siły połączyliśmy w 2012 roku. Przekazujemy wiedzę w zgodzie z naszym indywidualnym procesem tangowego rozwoju. Staramy się włączyć naszych uczniów w to, co dla nas samych jest niezbędne, istotne czy pociągające. W wyborze tematów kładziemy duży nacisk na trzy kluczowe aspekty: technikę, muzykalność oraz nawigację. Bez właściwej kontroli swojego ciała, wrażliwości na muzykę oraz umiejętności radzenia sobie z rondą nie sposób osiągnąć tego, czym jest tango, a mianowicie dialogu dwojga partnerów na temat muzyki. Inspirowali nas i uczyli w Europie i Buenos Aires m.in.: Cecilia Garcia i Serkan Gokcesu, Virginia Pandolfini i Javier Rodriguez, Stefania Colina i Juan Martin Carrara, Noelia Hurtado i Carlitos Espinoza, Alejandro Larenas i Marisol Morales, Mariela Sametbandt i Guillermo Barrionuevo”. 
***
Godz. 15.45. – 18.00. – MILONGA! Zagra Mateusz Stach: „Wybieram ulubione tanga i komponuję z nich tandy, które są z reguły romantyczne i melodyjne. Ostatnio coraz wyraźniej skłaniam się ku Złotej Erze, doceniając wirtuozerię i bogactwo rytmu klasyków tanga, co daje możliwości arcyciekawej interpretacji tej muzyki na parkiecie. Moim play listom nie brakuje jednak dynamiki i pazura. Staram się na tyle zróżnicować klimaty i nastroje muzyczne, aby zaspokoić wiele gustów i by każdy mógł mieć satysfakcję z tanga”.

Zapraszamy bardzo serdecznie w imieniu organizatorów: 
Centrum Kultury Wilanów i Fundacji BB Tango. 
Patronat: Tango Te Amo.

Miejcie: Centrum Kultury Wilanów, ul. Kolegiacka 3

(bardzo dobry dojazd, w odległości 200 m jest pętla autobusów 116, 180, 519 plus dojeżdża 700, 710, 724, 725, do tego ogromny parking).

WSTĘP WOLNY! 

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.