Taconafide prezentują „Kryptowaluty” czwarty singiel z nadchodzącej płyty “Soma 0,5 mg”

Taconafide prezentują „Kryptowaluty” – singiel i teledysk z nadchodzącej płyty “Soma 0,5 mg”. Premiera albumu już 13 kwietnia 2018 roku. Edycję limitowaną wydawnictwa można jeszcze kupić w przedsprzedaży.

Premiera „Soma 0,5 mg” już w piątek, 13 kwietnia. 19 kwietnia w Krakowie rozpoczyna się trasa koncertowa Taconafide: Ekodiesiel Tour. Dziś Taco Hemingway i Quebonafide publikują nowy singiel i teledysk.

„Kryptowaluty”, to utwór w którym raperzy mierzą się z własną sławą – jej jasnymi i mrocznymi stronami, jednocześnie pokazując, że na szczycie nie znaleźli się bez powodu. Artyści dają również do zrozumienia, że wszystko ma swoją cenę – szczególnie emocjonalną. „Stawiam kroki duże, bo nie chadzam skrótem” – rapuje Taco Hemingway. „Mam na wszystko czas, tylko nie miłość” – dodaje w swojej zwrotce Quebonafide.

W teledysku do utworu możemy zobaczyć raperów w roli rekinów finansjery – posiadających własny klub sportowy, willę, hodowlę koni. Prowadzących z pozoru beztroskie życie. Jednak jak się okazuje – nie jest to życie pozbawione refleksji, każdy medal ma dwie strony. Reżyserem teledysku jest Piotrek Matejkowski.

„Soma 0,5 mg” można jeszcze nabyć w limitowanej edycji, dostępnej tylko w preorderze. Edycja ta zawiera m.in. bonusowe CD „0,25 mg” z remiksami oryginalnych utworów, zwrotkami zaproszonych gości oraz unikalnymi produkcjami, które nie weszły w skład „Soma 0,5 mg”.

Przedsprzedaż albumu „Soma 0,5 mg” jest dostępny pod linkiem: http://www.taconafide.com.
Wspólny materiał Quebonafide i Taco Hemingwaya ukaże się już w piątek, 13 kwietnia.
Album “Soma 0,5mg” promować będzie niepowtarzalna trasa koncertowa: Ekodiesiel Tour. To jedyna planowana wspólna trasa artystów.

19.04.2018 – KRAKÓW – TAURON ARENA KRAKÓW
21.04.2018 – WARSZAWA – COS TORWAR
22.04.2018 – KATOWICE – MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
24.04.2018 – POZNAŃ – ARENA POZNAŃ
26.04.2018 – GDAŃSK – ERGO ARENA
27.04.2018 – ŁÓDŹ – ATLAS ARENA
28.04.2018 – WROCŁAW – HALA STULECIA

Link do preorderu:
http://www.taconafide.com
„Kryptowaluty” na YT: http://bit.ly/KryptowalutyTaconafide
„Kryptowaluty” na Spotify: https://goo.gl/5YAc3E

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.