Taco Hemingway i O.S.T.R. w Amfiteatrze Bemowo

Taco Hemingway oraz O.S.T.R. w Amfiteatrze Bemowo.
 Najbardziej rozpoznawalni polscy raperzy wystąpią 19 sierpnia 2016 roku, na specjalnych koncertach w Amfiteatrze Bemowo.

Program:
20:00 Taco Hemingway
21:00 O.S.T.R.

Taco Hemingway

Muzycznie zadebiutował rapowymi nagraniami w języku angielskim, jednak uznanie przyniosła mu twórczość po polsku. Opublikowana pod koniec 2014 roku koncepcyjna, fabularna epka “Trójkąt Warszawski”, skupiła na nim zainteresowanie publiczności, krytyków i środowiska. Idąc za ciosem, nagrał równie ciepło przyjętą epkę “Umowa o dzieło” z czerwca bieżącego roku. Współpracuje z Asfalt Records, został zaproszony na tegoroczny alter-stage festiwalu Opener, gdzie wystąpił przy pełnej frekwencji i żywej reakcji publiczności. Taco tworzy zgrany zespół z producentem muzycznym Rumakiem (Maciej Ruszecki), oraz Łukaszem Partyką, odpowiedzialnym za sztuki wizualne.

O.S.T.R. Adam Ostrowski

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody Akademii Fonograficznej. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce.

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona)
Osoby poniżej 18 – roku życia muszą przebywać na koncercie w towarzystwie osoby pełnoletniej.

Miejsce: Amfiteatr Bemowo w Parku Górczewska (róg Raginisa i Kryształowej)

Wydarzenie jest częścią 10-lecia Bemowskiego Centrum Kultury / 8+2=10 lat Bemowskiego Centrum Kultury

Odnośnik do wydarzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.