Szukasz materaca w Płocku? Sprawdź jaki będzie najlepszy

Szukacie materaca w Płocku? Możecie go znaleźć stacjonarnie w salonach materacy lub kupić online. Zanim jednak podejmiecie decyzję o zakupie, warto zapoznać się z naszym małym przewodnikiem po rodzajach materacy, które cieszą się największą popularnością.

Materace Płock – najpopularniejsze rodzaje materacy i modele

W salonach materacy Hilding znajdziecie wiele propozycji materacy, które będą miały uniwersalne zastosowanie i jednocześnie będą dedykowane pewnym grupom, które np. potrzebują większej elastyczności czy wsparcia na podłożu, na którym śpią i odpoczywają. Wśród popularnych rodzajów materacy możemy wyróżnić te z wypełnieniem piankowym. 

Na początek przedstawiamy wysokoelastyczny materac zbudowany z czterech różnych pianek, dostępny w twardości typu średni i twardy. Hilding Conga zbudowany jest z elastycznych pianek wyprofilowanych w siedmiu strefach twardości, które gwarantują optymalne rozłożenie ciężaru ciała na materacu. W strefie ramion, znajdziemy wkładkę z pianki Visco oraz chłodzącą piankę FloFom. Ta ostatnia ma za zadanie niwelować napięcie oraz bóle w strefie ramion, barków i karku. Pianka Flofom ma także właściwości termoregulacyjne, które doskonale sprawdzą się latem, dając ochłodzenie, a w zimie ciepłe otulenie. Model ten znajdziecie na Materaceplock.pl

Wśród sprężynowych materaców, dużym zainteresowaniem cieszy się model Hilding Lambada. To innowacyjny produkt, który stworzony jest na bazie siedmiu stref twardości sprężynek Pocket Plus, które mają wysokość do 15 cm. To zestawienie pozwala na optymalną sprężystość i wysoką elastyczność punktową. To doskonałe rozwiązanie dla par z dużą różnicą wagową.

Wówczas, nasze ciała są bezpiecznie podparte, także w miejscach naszych, naturalnych krzywizn. Hilding Lambada jest pokryty grubą warstwą lateksu, którego zadaniem jest zmniejszanego napięcia mięśniowego. Materac ten w pełni wpływa na komfort i samopoczucie po przebudzeniu. We wnętrzu znajdziemy także płytę naturalnego lateksu, która pozwoli utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także materace lateksowe, których zadaniem jest przede wszystkim ochrona przez wirusami, bakteriami oraz działanie antyalergiczne. Na przykład, materac Hilding Melody to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które oczekują wsparcia nie tylko dla kręgosłupa, ale także naturalnej higieny snu i komfortowego odpoczynku bez obawy o poranny katar, kaszel czy nieustające kichanie. Model tego materaca znajdziecie na Materacedabrowagornicza.pl.

Materac Hilding Melody wyróżnia się wysoką gęstością lateksu, dzięki temu zapewnia niebywałą wytrzymałość, trwałość oraz optymalną elastyczność. Materac Melody jest pokryty niepikowanym pokrowcem dzianinowym z dodatkiem stretchu. Pokrowiec Hybrid jest wyposażony w wygodne uchwyty pomagające odwrócić materac na drugą stronę.

Dobre materace w Płocku a zabezpieczenie przed zabrudzeniami

O każdy materac powinniśmy zadbać od samego początku, aby cieszył nas swoją trwałością i świetnością przez długie lata, dlatego warto zainwestować w dodatkowy, ochronny pokrowiec, który zabezpieczy powłokę materaca przez zabrudzeniami. Najczęściej materac brudzi się pod wpływem codziennych, typowych nawyków, typu jedzenie czy picie w łóżku. 

Powłoki ochronne są wodoszczelne, wodoodporne i mają właściwości antygrzybiczne oraz antyalergiczne. Dzięki temu, mamy pewność, że nasz materac jest bezpieczny od wszelkich szkodliwych czynników zewnętrznych oraz drobnoustrojów.  Ochraniacze łatwo się ściąga, zakłada i pierze. Są szybkoschnące i nie sprawiają żadnej trudności przy regularnej dezynfekcji, czy zwykłym praniu. Więcej porad znajdziecie na zdrowykregoslup.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.