Szczepan Twardoch – wieczór (bardzo) autorski

Szczepan Twardoch – wieczór (bardzo) autorski.

Wydawnictwo Literackie i Empik zapraszają na spotkanie ze Szczepanem Twardochem.

Już 10 października w warszawskim Teatrze Powszechnym wieczór (bardzo) autorski z okazji premiery „Ballady o pewnej panience”. 

11 października do księgarń w całej Polsce trafi nowa książka Szczepana Twardocha. Rok po premierze Króla, który znalazł przeszło 100 tys. nabywców, w ręce czytelników trafia zbiór zawierający wszystkie najważniejsze opowiadania Twardocha. Publikację 11 historii, powstałych w okresie tworzenia „Morfiny”, „Dracha” i wspomnianego już „Króla”, Wydawnictwo Literackie oraz Empik postanawiają uczcić w szczególny i pełen zaskoczeń sposób, zapraszając czytelników na spotkanie (bardzo) autorskie. 

Nad formułą wieczoru czuwają twórcy Klubu Komediowego, a oprócz Szczepana Twardocha swoją obecność (ciałem lub tekstem) potwierdzili już Bartosz Młynarski, Michał Sufin i Grzegorz Uzdański. 

Spotkanie odbędzie się w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie, przy ulicy Jana Zamoyskiego 20. Początek o godzinie 19.30. Na miejscu będzie można przedpremierowo kupić „Balladę o pewnej panience”, w tym dostępną tylko w Empiku wersję w twardej oprawie. 

10 października 2017, godz. 19:30

Teatr Powszechny

ul. Zamoyskiego 20

Wstęp wolny

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.