Syria Music Aid

Syria Music Aid to impreza, z której dochód zostanie przekazany na leki oraz pomoc medyczną uchodźcom syryjskim przebywającym na północy Libanu.

Zimą w libańskich górach, czyli właśnie na północy kraju, temperatura spada poniżej zera. Zdarzają się opady śniegu. Syryjczycy żyjący na tych terenach wynajmują nieocieplane pomieszczenia gospodarcze, piwnice lub garaże, w których brakuje ogrzewania i panuje wilgoć. Część z nich mieszka po prostu w namiotach. 

Z powodu ograniczonych środków na wsparcie zimowe, jakie wyasygnowano w tym roku dla Syryjczyków w Libanie, setki rodzin pozostało bez żadnej pomocy. 

Jedną z organizacji działajacych na miejscu jest Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), które prowadzi kompleksowy program pomocy uchodźcom syryjskim w Libanie. W tym momencie, zapomogi udzielane potrzebującym na miesiące zimowe pochodzą WYŁĄCZNIE od prywatnych darczyńców.

Chcemy dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć najbardziej zagrożone rodziny.

W tym celu zagrają dla Was:

MANOID (live)
Producent, kompozytor i sound designer, poruszający się w stylistyce IDM, techno i elektronice. Obecnie związany z niemiecką wytwórnią hafendisko w której wydal swój debiutancki album pt. TRUTH. Zagrał kilkadziesiąt koncertów live w Polsce oraz za granicą m.in. na Islandii, Słowacji, Litwie, w Holandii i Korei Południowej. Współpracował z takimi artystami jak m.in Kasper Bjorke, Pola Rise, Sid Le Rock, Pysh, Black Light Smoke. Prowadzi w Warszawie wykłady z realizacji dźwięku i syntezy. 

Mountain Lakes (live)
Polsko-brytyjskie trio grające nieco mroczną muzykę elektroniczną. W skład zespołu wchodzą Wayne Hood (syntezatory, beaty), Joanna Cisowska (wokal) i Kuba Bujakowski (gitara). Nagrali EPkę z melancholijnie pięknym „Eyesore” w 2014 roku, a ostatnio wypuścili nowego singla „The Quiet Sun”.

Avtomat + Baasch (DJ + wokal)
Dla tych dwóch warszawskich producentów i wokalistów wspólna praca to nie pierwszyzna – podobne sety grali już na świetnie przyjętym cyklu Jacyś Kolesie. Baasch to jeden z najciekawszych twórców polskiej sceny elektronicznej o niskim, hipnotyzującym wokalu. Tym razem wspomoże wokalną improwizacją set Avtomat, który w klubie zmienia się w bezlitosnego muzycznego selekcjonera prezentującego najbardziej postępowe brzmienia i melodie, jakie oferuje dzisiejsza scena muzyki elektronicznej.

Miłość za DJ’ką (DJ)
Muzyka elektroniczno-romantyczna.

3 marca 2018, godz. 22:00

barStudio, plac Defilad 1

Więcej:
http://pcpm.org.pl/wesprzyj-pcpm/pomoz-uchodzcom-przetrwac-zime

Wstęp 10 zł

Uwaga! Płatność tylko gotówką

Fot. A. Konieczna, projekt plakatu: Avtomat Design

https://www.facebook.com/events/1729435147113264/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.