Sylwia Chutnik – Premiera online

Sylwia Chutnik – Premiera online

W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o książkach. Zapraszamy na wyjątkowe, internetowe spotkanie z Sylwią #Chutnik autorką książki „Cwaniary” (Wydawnictwo Znak). Rozmowę poprowadzi Olga Wróbel (@Kurzojady).

7 kwietnia 2020, godz. 18:00 spotkanie on-line tu —> klik

Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. Streaming ze spotkania będzie dostępny na www.facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

Nowe wydanie kultowego bestsellera „Cwaniary”, autorstwa Sylwii Chutnik, pokazuje kobiety, które mają swoją dumę, #zasady i pierwsze powiedziały dość! Halinie brzuch przeszkadza na tyle, że nie może już sobie pozwolić na walkę wręcz. Radzi sobie metalową pałką. Celina delikatnie wykręca ręce i stosuje ulubiony chwyt, aż człowiekowi łzy stają w oczach. Bronka potrafi wyprowadzić perfekcyjny cios, choć nosi szpilki i służbową garsonkę. Stefa ma fioletowy siniak pod okiem i dwójkę dzieci. Mści się powoli, elegancko. Mokotowski gang kobiet pomści niewybaczalne krzywdy i nigdy się nie podda. Nie przyjmuje skarg i zażaleń. Ratuje #kobiety uwięzione między odkurzaczem i pralką. Słyszy każdą wołającą o pomoc. Kiedy nie możesz już ukryć siniaków, a rozpacz wygrywa z wściekłością, superbohaterki wlatują przez otwarte okno i biorą cię w ramiona.

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.