Święto Ciała w Mysia 3

Święto Ciała.

2 grudnia 2017 roku po raz trzeci odbędzie się dzień dedykowany ciału. Zadbajmy o nie i rozpieśćmy trochę, żeby dobrze przeżyło zimę. Wyposażeni w czuły węch, spragnieni dotyku i szukający ukojenia w dobrym designie – będziemy mogli wybierać spośród zmysłowych zapachów, dobrych kosmetyków, delikatnych tkanin, przyjaznych ubrań, a także łechtać podniebienie smakołykami, stawiać wyzwanie mięśniom i rozgrzewać się pysznymi napojami.

Wszystko, co sprawi przyjemność naszemu ciału, będzie czekać przez cały dzień, na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3. W myśl idei, że życie to sztuka drobnych przyjemności, pokażemy Wam, czym warto otaczać się na co dzień, aby nasze ciało było szczęśliwym mieszkaniem dla naszej duszy.
Święto Ciała to idealna okazja, aby zadbać o komfort nie tylko swój, ale również i bliskich, sprawiając im wyjątkowe prezenty świąteczne.

Dodatkowo tego dnia odbędą się treningi, spotkania, wykłady. Zastanawimy się wspólnie, co zrobić, by lepiej, zdrowiej i przyjemnije nam się żyło. Tego dnia odbędzie się też premiera naszej najnowszej książki „O roślinach” – bo wiemy, że tylko dzieki roślinom i w ich towarzystwie nasze życie może istnieć.

Wystawcy: Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, Pola Zag Jewellery, Kobalt, Purite, Na Temat Piękna, Botanicals Fresh Care, Daria Siwiak jewellery, Jan Barba, Polanska & Co., Hopsa, Veuve Clicquot, Yellow Meadow, Miamiko, Undress Code, EZTI Candles., KOPI, Natalia Kulka, SEN NOCY LETNIEJ, KULTA,UMIAR, LiParie, of habit, momu, Córka Rybaka, Edward, Stowarzyszenie Twoja Moc, Biohumus Excipio, Przegryź, Brothers and Sisters Kombucha,KOI, MOYE, Lawina, CIAO terapia ciała i umysłu, Natura Cold Press, Alicja Getka LAB, Dream’in, SOTE, MOD

PROGRAM DNIA:

9.30-10.30 – poranna joga z Gabrielą Mikolajczak (wstęp wolny dla pierwszych 20 osób, obowiązują zapisy rosiak@ustamagazyn.pl)

12.00-13.00 – Element Żeński wywiad na żywo o kosmetykach, ciele i duszy z Anna KrólikiewiczMarysia Przybyszewska oraz Anastazja Bernad (wstęp wolny)

13.00-14.30 – „Zegar Aktywności Narządów – holistycznie o zdrowym rytmie dnia i nocy” – wykład dr Beaty Pieczyńskiej Stowarzyszenie Twoja Moc 

Mamy coraz większą świadomość, że powinniśmy prowadzić zdrowy i aktywny styl życia. Zdrowo jeść, kupować lokalne, ekologiczne produkty, uprawiać sport. Niektórzy z nas nawet już to robią, ale czy żyjemy zgodnie z prawdziwymipotrzebami naszego organizmu, zgodnie z Zegarem Aktywności Narządów? (wstęp wolny)

17.00 – premiera książki „O Roślinach” Radosław Berent i Uki MarcinkowskiKwiaciarnia Kwiaty&Miut, spotkanie z autorami poprowadzi Monika Brzywczy, będzie można kupić książkę w promocyjnej cenie oraz zdobyć autograf autorow (wstęp wolny).

19.00 – zakończenie imprezy


Miejsce: MYSIA 3 ul. Mysia 3 / Śródmieście

Zgłoszenia wystawców: rosiak@ustamagazyn.pl

Patroni medialni: USTA, Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane24, Zwykłe Życie,Element Żeński, Warsawnow.pl, Warsaw Foodie

https://www.facebook.com/events/132550087402742/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.