Świąteczny tramwaj już ulicach Warszawy [ROZKŁAD JAZDY]

Świąteczny tramwaj

Kto z nas, będąc dzieckiem, nie marzył, by choć raz przejechać się saniami Świętego Mikołaja? Nareszcie będzie to możliwe! Świąteczny tramwaj został zaprojektowany w taki sposób, by w jak najdokładniejszym stopniu imitować mikołajowe sanie z ich drewnianą podłogą, kolorowymi choinkami, bożonarodzeniowymi ozdobami, górami prezentów, a nawet – z rozgwieżdżonym niebem na suficie! Wyjątkowy klimat dopełni świąteczny zapach, z dominującymi nutami wanilii, goździków oraz cynamonu.

Na zewnątrz, pojazd znalazły się grafiki z długimi saniami, wraz z zaprzęgiem reniferów oraz morzem upominków. Skład ozdobią także liczne lampki, które sprawią, że będzie się on przepięknie prezentować także po zmroku. Pamiętaj, by wsiadając do świątecznego tramwaju, zajrzeć też do kabiny motorniczego – kto wie, może będziesz mieć szczęście i dojrzysz tam prawdziwego Świętego Mikołaja!

Rozkład: w dniu 5-6 stycznia 2022 na trasie linii 9

Rozkład na kolejne dni – klik

Tradycja świątecznych tramwajów jest już od lat kultywowana w wielu europejskich miastach. Do tej pory bożonarodzeniowe składy wyjeżdżały na torowiska chociażby Amsterdamu, Pragi, Budapesztu, Zurychu czy Krakowa. W tym roku do tego grona po raz pierwszy dołączyła Warszawa.

Bożonarodzeniowy tramwaj wyjechał dziś na stołeczne tory. Będzie on kursować na różnych liniach, tak żeby mógł odwiedzić jak najwięcej dzielnic. Przez najbliższe trzy dni będzie to linia 9. Dzięki temu więcej warszawianek i warszawiaków będzie mieć okazję do skorzystania z przejazdu unikalnym, świątecznym składem!

Co ważne, pojawienie się i funkcjonowanie na stołecznych torowiskach specjalnego, świątecznego tramwaju, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla miasta i jego mieszkańców! Jest to możliwe dzięki wieloletniej i partnerskiej współpracy z firmą Business Consulting, która w zamian za czas reklamowy na tramwajowych ekranach LCD pokryła koszty tegorocznej metamorfozy!

źródło: https://tw.waw.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.