Świąteczny Targ w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat”

Świąteczny Targ w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat”

Ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem to doskonały czas na zasmakowanie pełni świątecznej atmosfery. Taką możliwość będą mieli wszyscy goście, którzy zdecydują się odwiedzić Świąteczny Targ w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a. W dniach 17-18 grudnia br. czekać będzie na nich szeroki wybór prezentów świątecznych oraz wyborne jedzenie, które najlepiej smakuje właśnie
w świątecznym klimacie.

W tym roku kompleks Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” to jedno z najbardziej „świątecznych” miejsc na mapie Warszawy. Atrakcji związanych ze zbliżającą się wielkim krokami Gwiazdką nie zabraknie również w ostatni weekend przez Wigilią. W dniach 17 i 18 grudnia br. w przestrzeniach budynku i na jego charakterystycznym dziedzińcu zagości Świąteczny Targ.

W ostatni weekend przed Bożym Narodzeniem na Świątecznym Targu będzie można znaleźć wyjątkowe produkty dla osób w każdym wieku. Nie zabraknie zimowych konfitur, aromatycznych herbat, przetworów, pierników oraz innych propozycji, które idealnie sprawdzą się w roli prezentów. Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach będą czekały dekoracje świąteczne, a także gadżety i dodatki związane z designem oraz modą, które przypadną do gustu nawet najwybredniejszym gościom.

Dla dzieci

Najmłodsi goście Tagu będą mogli wybierać prezenty spośród interesujących książek, rozwijających zabawek czy unikatowych świątecznych ozdób. Jednak to nie wszystko! Zarówno w sobotnie, jak i w niedzielne popołudnie będzie można pójść z dziećmi na rodzinny seans filmów „Pinokio”, „Święty Mikołaj”, „Magiczne Święta” lub „Pim i Pom”. Bilety do Kina KC na konkretny film (budynek CBF, wejście A, poziom -1), będą kosztowały jedynie 5 zł!

W wydarzeniu weźmie udział również Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, które podczas Świątecznego Targu zaprasza w szczególności do odwiedzenia stoiska promującego Program Operacyjny „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020.

W ramach stoiska finansowanego z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego polecamy bogaty program sceniczny, strefę zabaw dla dzieci, liczne konkursy z nagrodami, degustację ryb i wiele innych atrakcji.

Dodatkowo, przedstawiciele Ministerstwa zaproszą gości do dedykowanej strefy w Holu Głównym CBF, w której będzie można wspólnie przygotować bombki i stroiki świąteczne.

Wstęp na Świąteczny Targ jest bezpłatny. Organizatorem imprezy jest firma Dobre Targi odpowiedzialna za takie wydarzenia, jak Smaczny Targ, Beauty Bazaar czy Targ Świąteczny, które miały miejsce w ubiegłych latach.

Szczegóły dotyczące wydarzenia, można znaleźć tu – klik 


Miejsce i termin: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat”,  Nowy Świat 6/12, Warszawa

17-18 grudnia 2016 r., Hol Główny i Dziedziniec, godz. 12:00-19:00

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.