Świąteczne dekoracje dla szpitala dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika

Świąteczne dekoracje dla szpitala dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika

Prezydent Rafał Trzaskowski odwiedził dzieci przebywające w Warszawskim Szpitalu przy ul. Mikołaja Kopernika. Podczas wizyty zapalono dodatkową iluminację, która została zamontowana, by dodać otuchy i sprawić radość małym pacjentom.

Z inicjatywy dyrekcji szpitala, wspólnie z firmą Multidekor, miasto postanowiło choć trochę ubarwić dzieciom konieczność pobytu w szpitalu przed świętami – mimo fachowej opieki tutejszych medyków, na pewno nie należy to do przyjemności.

Firma Multidekor na swój koszt zainstalowała iluminacje na fragmencie ul. Świętokrzyskiej, który sąsiaduje ze szpitalem, a także na dziedzińcu oraz od strony ul. Kopernika. Wewnątrz szpitala pojawiły się ozdobione choinki.

Chcemy, by te bajkowe iluminacje, które widać z okien szpitala, przywołały uśmiechy na twarze małych pacjentów. W tym szczególnym miejscu chciałbym złożyć wszystkim Pacjentkom i Pacjentom, małym i dużym, wszystkim którzy zmagają się z chorobami i dolegliwościami oraz ich rodzinom, najcieplejsze życzenia świąteczne. Wszyscy jesteśmy z Wami myślami i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i do domów – mówi Rafał Trzaskowski.

Prezydent wspólnie z prezeską Warszawskiego Szpitala dla Dzieci SPZOZ Izabelą Marcewicz-Jendrysik oraz właścicielami firmy Multidekor Grzegorzem i Tomaszem Podogrockimi włączył nowy fragment dekoracji wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej. Można ją zobaczyć na odcinku pomiędzy Nowym Światem a ulicą Mikołaja Kopernika.

Multidekor to polska firma rodzinna, która od 26 lat jest liderem rynku iluminacji i dekoracji świątecznych w Polsce. Ma na swoim koncie realizacje dla największych miast, parków, jarmarków świątecznych.

źródło: UM Warszawa / fot. E. Lach


Przeczytaj też:

Magiczny Botaniczny 2022

Magiczny Botaniczny już otwarty – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama