Świąteczna zbiórka dla Centrum Zdrowia Dziecka w CityFit ONZ

Świąteczna zbiórka dla Centrum Zdrowia Dziecka w CityFit ONZ

Klub fitness CityFit ONZ zorganizował świąteczną zbiórkę upominków dla dzieci i młodzieży przebywających na oddziale onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Do 20 grudnia 2016 roku do klubu (u. Twarda 18) można przynosić artykuły szkolne, książki oraz drobne zabawki (bez pluszaków i słodyczy). Akcja ma charakter otwarty, a osoby ją wspierające nagrodzone zostaną bezpłatnymi wejściówkami do CityFit.

– Na oddziale onkologii Centrum Zdrowia Dziecka przebywają pacjenci w wieku 0-18 lat. Naszą akcją chcemy sprawić, aby ich Święta były trochę bardziej radosne. Czasami drobny gest wywołuje uśmiech i mam nadzieję, że będzie tak i tym razem – z pomocą naszych klubowiczów oraz wszystkich osób z zewnątrz, które włączą się w zbiórkę. Bardzo na Was liczymy.  –– mówi Iwona Galacka, manager CityFit ONZ.

Upominki, które mogą zostać przekazane CZD to: artykuły szkolne (kolorowanki, bloki, pisaki), książki dla dzieci i młodzieży, a także drobne zabawki, którymi personel będzie mógł nagradzać mniejsze dzieci np. za bycie dzielnymi podczas badań (małe samochodziki, zwierzątka itd.). Na oddział nie mogą być wnoszone słodycze oraz pluszaki, stąd te produkty nie będą uwzględnione w zbiórce.

Produkty można przynosić do klubu (ul. Twarda 18, obok Ronda ONZ) do 20 grudnia.

Osoby, które nie są klubowiczami CityFit, a przyjdą specjalnie po to, aby wesprzeć akcję, klub nagrodzi bezpłatnymi wejściówkami 24h, uprawniającymi do korzystania zarówno z siłowni i grupowych treningów fitness.

źródło: informacja prasowa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.