Suknia ślubna przez Internet – przyszłość mody ślubnej?

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała Twoje plany zakupu wymarzonej sukni ślubnej? Mimo ponownego otwarcia sklepów obawiasz się odwiedzić stacjonarny salon sukni ślubnych w Warszawie? Szytą na miarę suknię możesz zamówić w sklepie internetowym – sprawdź dlaczego, szczególnie teraz, warto rozważyć to rozwiązanie!

Salon sukni ślubnych online

Zakup sukni ślubnej przez Internet może budzić pewne obawy. Przecież to nie zwykłe ubranie, a kreacja na jeden z najważniejszych dni w życiu! Jak można kupić ją bez odwiedzenia dziesiątek salonów, wielogodzinnego oglądania i licznych przymiarek? Wbrew pozorom – jest to jak najbardziej możliwe, a uszyta na miarę suknia ślubna z e-sklepu jest równie piękna i zachwycająca, jak jej odpowiedniczka nabyta w salonie stacjonarnym.

Jak działa profesjonalny, wirtualny salon sukni ślubnych? Przede wszystkim – jest elastyczny. Zależy Ci na czasie? Możesz wybrać model o standardowym rozmiarze i zamówić go bez dodatkowych przymiarek. Chcesz, by Twoja suknia była dopasowana do Ciebie w każdym calu? Zamów dodatkową usługę szycia miarowego!

Co jeszcze wyróżnia e-sklepy ślubne? Przede wszystkim:

  • transparentne ceny – dokładnie wiesz, ile zapłacisz za suknię i usługi dodatkowe jeszcze przed złożeniem zamówienia – sklep internetowy automatycznie podlicza wszelkie koszty,
  • możliwość wyboru sukni ślubnej w każdym miejscu i o każdej porze,
  • wygodna dostawa sukni wprost do domu przez kuriera – lub, jeśli wolisz, odbiór osobisty w pracowni,
  • możliwość zamówienia sukni z salonu z dowolnego miejsca w Polsce – bez konieczności dojazdu do pracowni na przymiarki.

Zamawiamy suknię ślubną przez Internet

Znalazłaś swoją wymarzoną suknię ślubną w sklepie internetowym. Co dalej? Przede wszystkim sprawdź, jak poprawnie zdjąć miarę na sukienkę, by móc poprawnie dopasować jej rozmiar. Możesz zmierzyć się samodzielnie lub poprosić o pomoc dowolną krawcową. Na podstawie wymiarów dopasuj rozmiar standardowy – lub wybierz opcję szycia miarowego, dostępną w wiodących, wirtualnych salonach sukien ślubnych. Na czym ono polega? Zapytaliśmy o to twórcę wyjątkowego sklepu internetowego z sukniami ślubnymi – DAMA Couture:

Oferujemy dwa warianty szycia miarowego. W pierwszym z nich to my wykonujemy wszystkie pomiary. Przymiarki sukni ślubnych w Warszawie organizujemy w naszej pracowni krawieckiej, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Jeśli klientka nie może odwiedzić nas osobiście, może sama zdjąć miarę z pomocą poradników zamieszczonych na naszej stronie. Na podstawie przesłanych wymiarów jesteśmy w stanie uszyć idealnie dopasowaną suknię – nie widząc panny młodej na żywo!Rozmiar dopasowany? Pora na zamówienie Twojej idealnej sukni ślubnej online!

 

Suknia ślubna zamówiona – i co dalej?

Złożyłaś zamówienie na suknię ślubną przez Internet – pozostaje jedynie czekać na jej uszycie i dostawę. Ile średnio zajmuje cały proces? W przypadku pracowni szyjących suknie od podstaw przygotowanie kreacji trwa przeciętnie od 6 do 12 tygodni. Gdy suknia będzie gotowa, możesz odebrać ją osobiście lub wybrać wysyłkę kurierem.

Suknię koniecznie przymierz od razu – czy to w pracowni, czy zaraz po odebraniu przesyłki kurierskiej. Profesjonalne pracownie oferują możliwość naniesienia poprawek na gotową suknię – warto więc od razu sprawdzić, czy kreacja leży idealnie, czy należy poprawić jej detale.

Ewentualne poprawki sukni ślubnej mogą zająć do 3 tygodni. Dlatego też – nawet jeśli decydujesz się na zakupy online – kreację na ślub warto zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, około 4-miesięcznym.

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.