Strefa Kibica na placu Europejskim

UDOSTĘPNIJ
 •  
 •  
 •  
 •  

Strefa Kibica na placu Europejskim.

Na czas Mundialu 2018 plac Europejski zamieni się w wielką strefę kibica! Na dużym ekranie miłośnicy piłki nożnej będą mogli obejrzeć na świeżym powietrzu wszystkie mecze nadchodzących mistrzostw świata. Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco Poland, a partnerem Hyundai Polska.

Ghelamco Poland i Hyundai Polska zapraszają wszystkich do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania biało-czerwonym! Już 14 czerwca na placu Europejskim zacznie działać strefa kibica, w której na telebimie będzie można obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw świata w piłce nożnej.

Piłkarskie święto zainauguruje mecz otwarcia Rosja – Arabia Saudyjska o godz. 17.00.

Polska reprezentacja rozegra swoje mecze grupowe:

 • 19 czerwca z Senegalem (godz. 17.00)

 • 24 czerwca z Kolumbią (godz. 20.00)

 • 28 czerwca z Japonią (godz. 16.00)

W czasie trwającego od 14 czerwca do 15 lipca Mundialu na placu Europejskim transmitowane będą wszystkie rozgrywki grupowe, ćwierćfinały, półfinały oraz wielki finał w Moskwie.

Na miejscu będzie można kupić smaczne przekąski i chłodne napoje, również alkoholowe. Do dyspozycji zmotoryzowanych kibiców będzie ogólnodostępny parking pod Warsaw Spire (koszt pierwszej godziny 8 zł, każda kolejna 10 zł).

Kibicuj na placu Europejskim
14 czerwca – 15 lipca
Wstęp wolny

Aktualne informacje na stronie wydarzenia: http://bit.ly/plac_europejski

WAŻNE: 
Organizator utrwala i rozpowszechnia przebieg wydarzenia w formie audiowizualnej (na potrzeby dziennikarskiej formy wiadomości i wywiadu, filmu dokumentalnego lub artystycznego bądź teledysku), jaki i wizualnej (na potrzeby fotografii dokumentalnej i artystycznej) dla celów dokumentacji, jak i promocji lub reklamy eventu i innych imprez Organizatora, a także dla celów promocji lub reklamy samego Organizatora. W związku z tym wizerunek osób biorących udział w wydarzeniu może zostać nieodpłatnie utrwalony, a następnie rozpowszechniany w sposób i dla wyżej określonych celów, na co Uczestnik wydarzenia wyraża zgodę z momentem wzięcia w nim udziału.

Warszawskie Strefy Kibica

XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się tym roku w Rosji. Pierwszy mecz mistrzostw zostanie rozegrany 14 czerwca w Moskwie. 19 czerwca Reprezentacja Polski zagra mecz fazy grupowej z Senegalem, 24 czerwca z Kolumbią a następnie 28 czerwca z Japonią.

Oficjalną maskotką mistrzostw stał się wilk Zabiwaka.

Z okazji tego wydarzenia w Warszawie powstanie siedem dzielnicowych strefach kibica.

 • Bemowo – Amfiteatr im. Michaela Jacksona, ul. Raginisa,
 • Bielany – Serek Bielański (teren przy stacji metra Słodowiec),
 • Targówek – Park Bródnowski,
 • Praga-Południe –  przy Centrum Handlowym Promenada,
 • Śródmieście – przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich),
 • Ursynów – Kopa Cwila,
 •  Wola – Amfiteatr w Parku Sowińskiego/Park Moczydło.

W większości stref warszawscy kibice będą mogli obejrzeć nie tylko wszystkie mecze grupowe biało-czerwonych, ale również fazę pucharową. Szczegółowe harmonogramy funkcjonowania poszczególnych stref kibica podamy wkrótce.

Oprócz wielkich emocji związanych ze zmaganiami biało-czerwonych, we wszystkich strefach na odwiedzających mieszkańców i turystów czekać będą dodatkowe atrakcje – gry, konkursy z nagrodami, animacje oraz różnego rodzaju zabawy skierowane do najmłodszych kibiców. Dla głodnych nie tylko piłkarskich wrażeń przygotowane będą również punkty gastronomiczne z przekąskami i napojami. 

źródło: UM Warszawa

Lista innych stref kibica w Warszawie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.