Stanisława Celińska i Maciej Muraszko – Premiera online z mikrokoncertem

Stanisława Celińska i Maciej Muraszko

Nieustannie chcemy inspirować Was do wartościowego spędzania czasu i stwarzać okazję do spotkań z najważniejszymi twórcami kultury. Wspólnie z e-Muzyka oraz Going. zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem ze Stanisławą Celińską autorką albumu „Jesienna”. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet).

26 maja, godz. 18:00

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Relacja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania. Na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. To dla nich powstała ta płyta. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć naszą wyobraźnią m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.