Stand-up na plaży! Otwarcie sezonu 2020

Stand-up na plaży! Otwarcie sezonu 2020

Stand-up na plażówce powraca! Mamy przyjemność uroczyście ogłosić, że wracamy z cyklem stand-upu na plaży już 4 czerwca! Oczywiście musimy dostosować się do nowych obostrzeń stąd w tym roku będziemy musieli wprowadzić pewne zasady, przynajmniej do czasu aż sytuacja wirusowa zostanie w pełni opanowana. Zasady których musimy przestrzegać to:

– Ograniczona ilość osób na widowni
– Leżaki w odległości 1,5 metra od siebie (wyjątek stanowi rodzina lub domownicy wtedy można zachować bliższą odległość)
– czujesz się gorzej, masz gorączkę, zostań w domu!
– NIE ZABIERAMY DZIECI NA STAND-UP

Jeśli uda nam się razem z Wami zachować wszystkie środki ostrożności będziemy mogli co tydzień prezentować Wam śmietankę polskiego stand-upu. Co tydzień topowi komicy zaprezentują dla Was swój solowy materiał, do tego będzie też występ supportu oraz prowadzący cały cykl Tomek Kołecki. Czasem w zastępstwie za Tomka mogą pojawić się inni prowadzący.

Inauguracja: 4 czerwca 2020, godz. 20:00

Adres: Plażówka Saska, Wał Miedzeszyński 389

Kto zagra na pierwszej imprezie? Otóż Będzie to Jacek Stramik!

Jacek Stramik – Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno krajowych, jak i polonijnych. Wspólnie z Darkiem Gadowskim prowadzi cykl imprez stand-upowych w rodzinnym Koszalinie. Jest współautorem książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą i twórcą trzech materiałów stand-up comedy: „Arbuz i kobieta” (Netflix), „Smucikoń” (YouTube) i „Dobry jak chleb” (YouTube).

Support: Grzegorz Sykała

Prowadzenie: Jasiek Borkowski

PRZYPOMINAMY O TYM BY NIE ZABIERAĆ DZIECI NA STAND-UP! W tym roku jest to o tyle ważniejsze iż mamy ograniczone miejsca na publice, a treść występów skierowana jest dla widzów 16+ stąd bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji i zdrowy rozsądek.

Z racji prawnych ograniczeń będziemy mogli wpuścić bardzo ograniczoną liczbę osób, dlatego zachęcamy wszystkich do wcześniejszego przyjścia. Dodatkowo w związku z aktualnymi przepisami każdy gość Plażówka Saska będzie musiał zakupić bon o wartości 10PLN na wejściu do wykorzystania na naszym plażówkowym barze. W świetle nowych przepisów występy stand-upowe są jedynie dodatkiem do normalnej działalności naszej gastronomicznej działalności. Mamy nadzieje, że przyjmiecie to ze zrozumieniem, a także będziecie bawić się wspaniale jak zawsze na Saskiej!

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.