Spotkanie z Timem Guenardem

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Spotkanie z Timem Guenardem.

Mamy zaszczyt organizować spotkanie z PRAWDZIWYM ŻOŁNIERZEM CHRYSTUSA ! Bożym wojownikiem, twardzielem, który jak mało kto, zna znaczenie słów ,,ciężkie dzieciństwo”!

Tim Guénard francuski bokser i pisarz.
Porzucony przez matkę w wieku trzech lat i wychowywany przez ojca, który go maltretował. Mimo wieloletniego maltretowania, wybaczył swemu ojcu i udało mu się wyjść z traumy dziecka bitego. Po tych doświadczeniach aktywnie daje świadectwo historii swego życia i to przynosi wielkie owoce Wpostaci NAWRÓCEŃ u wielu młodych ludzi!
Mieszka we Francji, niedaleko Lourdes, gdzie wraz z małżonką udziela się charytatywnie i pomaga osobom z ciężkich środowisk..
,,Moje życie jest równie pokiereszowane jak moja twarz. Choćby mój nos. Złamany dwadzieścia siedem razy. Dwadzieścia trzy złamania to sprawa boksu: cztery, dzieło mojego ojca. Najbardziej brutalne razy dostałem od tego, który powinien wziąć mnie za rękę i powiedzieć kocham cię.”
,,Kiedy byłem malutki matka przywiązała mnie do słupa przy drodze i odeszła. Trafiłem do ojca pijaka, który mnie katował. Spałem razem z psem w beczce. Trafiłem w końcu na ulicę i stałem się przestępcą. Z tego wszystkiego wyprowadził mnie Bóg !”
Trzy marzenia trzymały go przy życiu: że wyrzucą go z poprawczaka, że zostanie szefem bandy i że zabije ojca. Ostatnie, największe marzenie, jako jedyne nie spełniło się..
MNÓSTWO NAWRÓCEŃ PO SPOTKANIU Z TYM BOŻYM WOJOWNIKIEM!

15 marca 2018

WARSZAWA, BAZYLIKA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO 
UL. KAWĘCZYŃSKA 53,

#Program #spotkania:
godz. 18 Eucharystia .
godz. 19 Świadectwo: Tim Guénard .
Godz. 21 -23
Modlitwy wstawiennicze.
Czuwanie .

https://www.facebook.com/events/767470703442476/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.