Spotkanie z Dodą w Złotych Tarasach

Spotkanie z Dodą w Złotych Tarasach

21 października swoją premierę miał pierwszy od ponad 11 lat solowy album studyjny Dody z w pełni autorskimi kompozycjami. Z tej okazji centrum handlowe Złote Tarasy wraz z artystką przygotowali niespodziankę dla wszystkich fanów.

Na krążku zatytułowanym ,,Aquaria” znajdują się doskonale znane polskim słuchaczom hity ,,Don’t Wanna Hide”, ,,Fake Love” czy ,,Melodia Ta”, dzięki którym już w pre-orderze pokrył się złotem. Z tej okazji Doda we współpracy ze Złotymi Tarasami przygotowała niespodziankę dla swoich fanów.

W dniu 25 października (wtorek) artystka będzie czekać na fanów w warszawskim centrum handlowym, by opowiedzieć o swoim albumie. Start spotkania autorskiego, w trakcie którego Doda będzie również podpisywać płyty ,,Aquaria” zaplanowano na godzinę 18:00.

W ramach akcji, fani nie posiadający jeszcze nowego albumu, będą mogli zakupić go od godziny 17:00 na dedykowanym standzie Empik. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na scenie umiejscowionej na pierwszym piętrze galerii handlowej.

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik