Spotkanie z Navalem w Państwomiasto

Spotkanie z Navalem w Państwomiasto.

Poznaj Navala z jednoski GROM. Spotkanie już w ten wtorek, 9 stycznia 2018 roku w klubokawiarni „Państwomiasto”.

Służył w najbardziej elitarnej jednostce wojskowej w Polsce, przeszedł morderczy trening w dżungli Ameryki Środkowej, wyjeżdżał na misje bojowe do Iraku i Afganistanu. Swoje przygody opisał w „Przetrwać Belize” i „Ostatnich gryzą psy”, które zyskały status bestsellerów. Naval – choć nigdy tak o sobie nie mówi, dla wielu ma status bohatera.
W najbliższy wtorek (9 stycznia) w klubokawiarni „Państwomiasto” odbędzie się spotkanie ze słynnym gromowcem. Wydarzenie organizuje Fundacja Dorastaj z Nami w ramach cyklu „Zwyczajni czy bohaterowie?”.
„Zwyczajni czy Bohaterowie?” cykl spotkań z ludźmi, którzy swoją codzienną służbą zasługują na miano bohaterów, choć często sami za takich się nie uważają. Wydarzenia przybliżają sylwetki osób, które swoją służbą dbają o nasze bezpieczeństwo, nierzadko ryzykując własnym zdrowiem i życiem – strażaków, policjantów, żołnierzy, ratowników.
Jako Fundacja Dorastaj z Nami na co dzień pomagamy dzieciom tych, którzy
w służbie publicznej ponieśli najwyższą ofiarę. Nasza codzienna praca to również setki opowieści naszych podopiecznych o pracy ich rodziców. Narodził się pomysł, aby tymi historiami dzielić się z innymi. I tak powstał projekt „Zwyczajni czy Bohaterowie?”, do którego zapraszamy ludzi, którzy przez swoją codzienną służbę i pracę zasługują na miano bohaterów, choć często sami za takich się nie uważają – wyjaśnia Magdalena Pawlak, Prezes Zarządu Fundacji Dorastaj z Nami.
Spotkanie odbędzie się 9 stycznia godz. 18:00 w klubokawiarni „Państwomiasto” w Warszawie. Wstęp wolny. Organizatorzy proszą o przesyłanie potwierdzeń przybycia na adres: s.ekiert@dorastajznami.org. Więcej informacji o spotkaniu pod numerem telefonu: 22 652 20 22.

źródło: Fundacja Dorastaj z Nami pomaga osobom, których rodzice stracili zdrowie lub życie w trakcie pełnienia służby publicznej, oferując swoim podopiecznym wsparcie edukacyjne, psychologiczne, rozwojowe oraz pomoc w wejściu na rynek pracy. Wyjątkową rolę pełni doradca edukacyjny, który opiekuje się daną rodziną przez wiele lat, jest obecny przy kolejnych etapach rozwoju podopiecznego i pomaga mu w precyzyjnym nakreśleniu kierunku udzielanego wsparcia. Fundacja wspiera również dorosłych członków rodziny, organizując warsztaty, wydając poradniki oraz inicjując działania integracyjne. Podopieczni Fundacji mogą liczyć na pomoc każdego dnia – dopóki dziecko się uczy, nawet do 25 roku życia.

Informacje o tym, jak można pomóc dzieciom bohaterów znajdują się tutaj: www.dorastajznami.org.

Miasto: Państwomiasto, al. Andersa 29

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.