Spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską

17 listopada o godz. 17.30 w Wypożyczalni dla Dorosłyc.h i Młodzieży nr 73 przy ul. Żytniej 64 odbędzie się spotkanie z Agatą Czykierdą-Grabowską – pisarką związaną z nurtem literatury new adult.

Pisarka zadebiutowała w 2015 roku powieścią “Kiedy na mnie patrzysz”, a już rok później ukazała się jej druga książka zatytułowana “Jak powietrze”. W 2017 roku na rynku wydawniczym pojawiły się kolejne dwie publikacje Agaty Czykierdy-Grabowskiej – „Wszystkie twoje marzenia” oraz „Pod skórą”. Reprezentują one coraz popularniejszy na świecie gatunek new adult. Sama autorka jest jego najbardziej znaną przedstawicielką w naszym kraju.

New adult to nurt, którego bohaterami są młodzi ludzie. Agata Czykierda-Grabowska podkreśla w wywiadach, że pisząc swoje książki instynktownie zaczęła podążać w tym kierunku, nie wiedząc początkowo, że ma on swoją nazwę. Odnalazła pasję w tworzeniu historii o młodych ludziach i dla młodych ludzi.

Podczas spotkania opowie o swojej pasji do literatury, o pisaniu książek oraz o inspiracjach, które towarzyszą jej podczas tworzenia kolejnych wciągających wielu czytelników opowieści.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.