Speedskilltrading – Wymiana umiejętności i capoeira

Speedskilltrading połączony ze sztukami walki

1 grudnia 2016 roku na warszawskiej Pradze odbędzie się kolejny Speedskilltrading. To spotkanie dla osób, które chcą wymieniać się umiejętnościami. Tym razem będzie można również spróbować swoich sił w capoeirze.

Korepetycje z języka portugalskiego w zamian za pomoc w Photoshopie, porady dotyczące szycia w zamian za naukę tańca – to system wymiany obowiązujący podczas Speedskilltradingu. Każdy uczestnik spotkania podaje umiejętności, które może zaoferować innym i deklaruje, czego chciałby się nauczyć. W trakcie rozmów z kolejnymi osobami szuka  partnera do wymiany.

– Podczas naszych spotkań wszyscy zyskują, bo wychodzą z nowymi znajomościami, inspiracjami i motywacją do działania – wylicza Wojciech Marciniak, współzałożyciel portalu umiejętności Skilltrade.org i organizator Speedskilltradingu. Portal umiejętności Skilltrade.org, gromadzi już prawie 300 tys. użytkowników, którzy uczą się nawzajem języków, wychodzą razem na imprezy, umawiają się na wspólne uprawianie sportów, gotowanie czy grę w planszówki. Promuje wymianę barterową w myśl „ja uczę ciebie, ty uczysz mnie” oraz ideę rozwijania się, poznawania nowych osób i próbowania nowych rzeczy. Aplikacja Skilltrade ułatwia również umawianie się na spotkania.

speedskilltrading_grudzien

Żeby było ciekawiej, grudniowemu spotkaniu towarzyszy otwarty trening capoeiry. – Capoeira Angola to połączenie tańca, walki i muzyki. Dla większości ta sztuka walki jest pewnie dziedziną zupełnie nieznaną, dlatego zdecydowaliśmy się na włączenie jej w program spotkania – tłumaczy Wojciech Marciniak. Lekcję poprowadzi grupa Capoeira Angola Zimba Warszawa.

Speedskilltrading odbędzie się 1 grudnia br. Najpierw trening capoeiry o godz. 18:00 na Skaryszewskiej 15, II p. Po nim, o godz. 20, wymiana umiejętności w oddalonej o 500 m kawiarni Stół Powszechny (Zamoyskiego 20). Można przyjść na jedną lub na obie części spotkania. Odnośnik do wydarzenia – klik

To już kolejne spotkanie tego typu. Organizatorzy chcą by Speedskilltrading wpisał się na stałe na listę wydarzeń w Warszawie. – W przyszłym roku planujemy kontynuować cykl spotkań, a każde z nich chcemy połączyć z nauką nowej umiejętności – dodaje Marciniak


Miejsce: ul. Skaryszewska 15, IIp., Warszawa

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.