SPA na kilku m² – dowiedz się jak!

nowoczesne łazienki

Stworzenie domowego SPA to marzenie wielu osób. Jednak niektórzy obawiają się, że ich łazienka jest za mała, aby zamienić ją w strefę relaksu i wypoczynku. Nic bardziej mylnego. Dowiedz się, jak dzięki naszym wskazówkom przemienisz niewielkie pomieszczenie w SPA.

Jaką armaturę wybrać do niewielkiej łazienki?

Mały metraż może stanowić wyzwanie przy aranżacji łazienki. Warto jednak wiedzieć, że na rynku nie brak produktów, które doskonale sprawdzą się przy niewielkich pomieszczeniach. W domowym, małym SPA świetnie się sprawdzą:

  • przyścienne kabiny prysznicowe walk-in

Jeśli chcesz uzyskać modne wnętrze, a do tego umożliwiające relaks, idealnym wyborem będzie przyścienna kabina prysznicowa walk-in. Wśród jej atutów wymienia się stylowy wygląd, oszczędność miejsca, a także wysoki komfort użytkowania. Osoby, które zdecydowały się na taki natrysk, chwalą go za praktyczne zastosowanie, gdyż umożliwia ona nie tylko kąpiel, ale również łatwe umycie zwierząt czy dużych roślin;

  • wanny w zabudowie z parawanem

Masz małą łazienkę i lubisz zarówno długie kąpiele, jak i ożywcze prysznice? Wcale nie musisz rezygnować z tych przyjemności. Wystarczy wybrać wannę przyścienną w zabudowie oraz parawan. W ten sposób stworzysz funkcjonalną i zapewniającą komfort przestrzeń;

  • baterie montowane podtynkowo

To, jaki sposób montażu baterii wybierzesz, ma duży wpływ na wygląd łazienki. Tradycyjne modele naścienne są zazwyczaj tańsze, ale zajmują więcej miejsca. Osoby dysponujące niewielkim metrażem skorzystają na wyborze deszczownicy prysznicowej podtynkowej czy montowanej w ten sposób baterii wannowej.

Dzięki takim wskazówkom stworzysz strefę SPA nawet w niewielkiej łazience.

Jakie rozwiązania pomogą w stworzeniu domowej strefy SPA?

Aranżując wnętrze, warto przykładać uwagę do detali. Każdy element powinien być odpowiednio dobrany.  Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka przypominała strefę SPA, warto postawić na takie wyposażenie, jak  deszczownica prysznicowa. Zapewnia piękny wygląd, a przy tym korzystanie z natrysku będzie przypominało kąpiel pod przyjemnym, ciepłym deszczem.

/artykuł sponsorowany/

Reklama