Snow Expo 2016 na Stadionie Narodowym

Snow Expo 2016

W dniach 22-23 października 2016 roku, na Stadionie PGE Narodowym, odbędzie się po raz pierwszy Snow Expo.

W programie oprócz prezentacji oferty turystycznej zimowej Europy będzie można zobaczyć najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy, obejrzeć pokazy mody, a nawet spróbować sportów zimowych. Podczas imprezy zainstalowany będzie prawdziwy symulator narciarski! Odbędzie się także polska premiera i wielokrotna prezentacja filmu „Streif – One Hell of a Ride”. Nie zabraknie również wykładów prowadzonych przez profesjonalistów na temat: jak wybrać sprzęt, jak dopasować buty, jak przygotować się do sezonu zimowego, aby nie wrócić z kontuzją.

Misją wydarzenia Snow Expo jest pokazanie Polakom, że sezon zimowy zaczyna się już w październiku. Że sporty zimowe można uprawiać nie tylko podczas świąt, czy ferii. Że są miejsca w Europie i Polsce, gdzie znacznie taniej niż w szczytach sezonu można zażywać rozkoszy uprawiania zimowych atrakcji. I że na narty, snowboard, czy łyżwy można wyjechać kilka razy w sezonie. 

image006
Zdjęcie: Materiały prasowe

Spotkania

Dwukrotnie odbędzie się, prowadzone przez dziennikarzy CANAL+, spotkanie z ANDRZEJEM BARGIELEM – ski alpinistą, który w sierpniu pobił rekord świata zdobywając Śnieżną Panterę. Z MAĆKIEM BYDLIŃSKIM – najbardziej utytułowanym polskim alpejczykiem ostatnich lat spotkanie poprowadzi DOMINIK SZCZEPAŃSKI, autor książki o wyprawie na Nanga Parbat Spotkamy się także z KAROLINĄ RIEMEN-ŻEREBECKĄ – narciarką dowolną specjalizująca się w skicrossie, Mistrzynią Polski, dwukrotną zimową olimpijką oraz AGNIESZKĄ GĄSIENICĄ GŁADCZAN, najbardziej utytułowaną narciarką alpejską ostatniej dekady. Nie zabraknię również ANDRZEJA OSUCHOWSKIEGO – narciarza ekstremalnego, przewodnika, instruktora. MARCIN SZAFRAŃSKI – dwukrotny olimpijczyk, komentator narciarskiego Pucharu Świata w telewizji Eurosport, przedstawi ideologię i praktykę indywidualnego dopasowania butów narciarskich. Będzie można zobaczyć jak wygląda takie działanie "na żywo" oraz wymienić się własnymi doświadczeniami, czy uzyskać profesjonalną poradę. Ale na tym nie koniec. Swoje prelekcje i pokazy w tym zakresie przedstawią również kolejni eksperci z "najwyższej półki". Tomasz Kurdziel (Snow&More NTN), Michał Małecki (Ski Fanatic), Krzysztof Ślęzak (Dalbello) i Maksymilian Śpiewak (Sidas).

W strefie BIZNES i VIP Stadionu Narodowego będzie można „podróżować” bez winetek i pieszo po zimowej Europie. Poznasz kulturę każdego kraju, zimowe kurorty hotele i stacje narciarskie. Skosztujesz smakołyków regionalnych, wypróbujesz sprzęt produkowany w poszczególnych krajach, a nawet samochody z napędem quattro.

Dla dzieci

W programie również atrakcje dla najmłodszych. Akademia Kusznierewicza zorganizuje specjalną STREFĘ DZIECI, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom i… polowaniom na autografy sportowców nie będzie końca. Mateusz Kusznierewicz – dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski będzie z nami osobiście na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Nie zabraknie również drobnych akcesoriów, które będzie można kupić na miejscu.

Bilety na SNOW EXPO 2016 do nabycia w kasach przed wejściem na imprezę oraz przez internet na www.ebilet.pl.
Zarejestruj się już dziś i zyskaj kupon rabatowy na zakup biletu na najlepsze zimowe, turystyczno-sportowe show

Wydrukuj kupon i zapłać za bilet wejściowy 10 zł zamiast 17 zł! Dzieci do lat 13 – wstęp gratis! Młodzież do lat 20 – 10 zł.

Program Snow Expo w pliku PDF – klik 

Źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.