Slow Market nad Wisłą 2021

W weekend 11-13 czerwca 2021 roku rozpocznie się kulinarny sezon nad Wisłą. Slow Market powraca – w tym roku w nowej przestrzeni miejskiej – w sąsiedztwie Pawilonu Fala nad Wisłą (Płyta Desantu, dawne miejsce Pomostu 511 i Cudu Nad Wisłą). Niezmiennie jednak możemy liczyć na lokalne i egzotyczne dania i mnóstwo dodatkowych atrakcji.

11 czerwca 2021. Tę datę powinni zapisać w kalendarzu wszyscy miłośnicy dobrej kuchni na świeżym powietrzu. Jak co roku i tym razem przez cały weekend będziemy jeść, pić i bawić się do późnych godzin nocnych. I tak już co tydzień do końca lata.

„Podczas siódmego sezonu na Płycie Desantu na warszawiaków co tydzień czekać będzie 15 streetfoodowych wystawców. Co w menu? Same najlepsze specjały. Spróbujemy kultowych pozycji ulubionych warszawskich lokali gastronomicznych. Swoje specjały zaprezentują wyselekcjonowani wystawcy, którzy zaserwują swoje najznakomitsze potrawy. A przekrój ich jest bardzo szeroki: pojawią się kolumbijskie arepas, meksykańskie tacos i burrito, chińskie pierożki dim sum, litewskie pielmieni, burgery i inne przysmaki. Poznamy nowe smaki i wrócimy do tych, które już bardzo dobrze znamy. W tym sezonie stawiamy na nowości, ale niezmiennie coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dań mięsnych jak i wegetarianie, Ci którzy wolą słodkie i Ci którzy wybierają raczej te słone.” – zaprasza Iza Miłosz, organizator.

W weekend otwarcia karmić będą m.in:

Caracas Latin Favours, Dim Sum Truck, Kamper Grill Bar, Kathi Indian rolls & more, Momencik Vegan Burrito and Tacos, Pielmieni Deli, Tacos la fiesta, Thaigrr, Vegekiosk oraz Wege micha.

Kiedy i Gdzie?
11 -13 czerwca od 11 lipca 2021

Piątek 18.00 – 02.00
Sobota 12.00 – 02.00
Niedziela 12.00 – 22.00

Miejsce: obok Pawilonu Fala nad Wisłą (Płyta Desantu, dawne miejsce Pomostu 511 i Cudu Nad Wisłą).

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.