Skarpetki z własnym nadrukiem – prezent na każdą okazję!

Skarpetki z własnym nadrukiem

Skarpetki z własnym nadrukiem — czy to dobry gadżet dla Twojej firmy?

Jednym z polecanych działań marketingowych jest tworzenie gadżetów z logo firmowym. Ma to wiele zalet i może pozytywnie wpływać na rozwój firmy. Różnorodność możliwości sprawia, że każda firma znajdzie odpowiednie artykuły dla siebie. Czy skarpetki z własnym nadrukiem będą również trafionym pomysłem? Przeczytaj tekst, żeby dowiedzieć się więcej.

  1. Personalizowane skarpetki dla pracowników
  2. Gadżety z logo firmy dla klientów
  3. Jak wygląda proces zamówienie skarpetek z własnym nadrukiem?

Dobra reklama potrafi zdziałać cuda. W dzisiejszych czasach możliwości do promowania swoich produktów lub usług jest bardzo dużo. Jednym z często wykorzystywanych chwytów marketingowych jest zamawianie gadżetów z logo firmy. Dzięki temu marka staje się widoczna i zapamiętywana przez klientów. Nowoczesne technologie umożliwiają produkcję różnego rodzaju produktów, również tekstylnych, m.in. skarpety z własnym nadrukiem.

Personalizowane skarpetki dla pracowników

Dzisiaj innowacyjne sprzęty pozwalają produkować różnego rodzaju gadżety reklamowe, które mogą być wykorzystywane jako podarunki dla pracowników. Koszulki, teczki, czy długopisy są standardem i nie zaskoczą nikogo. Ale skarpetki z logo firmy, własnym wzorem lub śmieszną grafiką staną się nietuzinkowym prezentem dla pracowników z okazji świąt lub jubileuszu.

Technika wzorowania polegająca na dzianiu, czyli tworzeniu całej skarpetki od razu ze wzorem sprawia, że są one dużo trwalsze niż nadruk. A stawiając na wysoką jakość skarpetek masz gwarancję tego, że posłużą przez długi czas i będą wygodne do noszenia. Bezszwowe pięty i wzmocnione szwy na palcach sprawiają, że skarpetki nie uciskają łydki i idealnie dopasowują się do stopy. Dodatkowo bogata różnorodność modeli ułatwia wybór. Klasyczne skarpety o standardowej długości za kostkę lub krótkie, tzw. stopki będą ciekawym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Gadżety z logo firmy dla klientów

Nadruk firmowego logo jest idealnym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki. Notesy, długopisy, sportowe T-shirty z bawełny czy kolorowe skarpety mogą być jednym z nich. Oczywiście rodzaj gadżetu powinien być dopasowany do branży i charakteru działalności. Z całą pewnością przygotowanie dobrej jakości skarpet lub koszulek z własnym nadrukiem będzie idealną formą reklamy dla klubów sportowych. Z kolei artykuły piśmiennicze i papiernicze będą idealne dla działalności biurowej. Klient obdarowany upominkiem na pewno poczuje się wyróżniony i doceniony, a przedmioty z logo będą przypominały mu o miłej współpracy.

Jak wygląda proces zamówienie skarpetek z własnym nadrukiem?

Pierwszym etapem jest projekt. Jego przygotowanie możesz zlecić specjalistom, lub zająć się tym samodzielnie, jeśli czujesz się na siłach. Aby ułatwić to zadanie, na stronie producenta można znaleźć dokładne wytyczne oraz gotowy formularz do uzupełnienia, w którym znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące realizacji. Po akceptacji projektu skarpetki są zlecane do produkcji. Nie zapomnij o tym, żeby sprawdzić, jakie minimum produkcyjne obowiązuje w danej firmie. Do skarpet możesz zamówić także kolorowe, ozdobne pudełka. Ich motyw może nawiązywać do wzoru umieszczonego na skarpetach, co sprawi, że otrzymasz gotowy produkt na prezent.

 

Kolorowe skarpetki z własnym nadrukiem firmowym będą dobrym pomysłem na każdą okazję. Zabawny design wywoła uśmiech na twarzy i będzie budził miłe wspomnienia. Z całą pewnością będzie zaskoczeniem i nietuzinkowym podarunkiem, zarówno dla pracowników firmy, jak i jej klientów.

Reklama