Sezon 2018 w Multimedialnym Parku Fontann

UDOSTĘPNIJ
  • 11
  •  
  •  
  •  

Sezon 2018 w Multimedialnym Parku Fontann.

Warszawska majówka rozpocznie się inauguracją nowego pokazu w Multimedialnym Parku Fontann. „Książę Niedźwiedź” – tak brzmi tytuł legendy, która w tym sezonie będzie wyświetlana na ekranie wodnym. Piękna a zarazem wzruszająca historia o miłości będzie się przeplatać ze spektakularnym tańcem fontann w rytm muzyki i w otoczeniu barwnych laserów.

Inauguracja ósmego sezonu pokazów w Multimedialnym Parku Fontann odbędzie się 1, 2 i 3 maja o godz. 21:00.

To już ósmy raz, kiedy w Multimedialnym Parku Fontann widzowie pokazów będą mogli obejrzeć nową wodną opowieść. Inspiracją multimedialnego show od kilku lat są warszawskie historie, legendy i opowieści. W ubiegłych latach bohaterami pokazów był bazyliszek oraz syreny. Tegoroczny spektakl 
pod tytułem „Książę Niedźwiedź” to adaptacja warszawskiej legendy o księciu mazowieckim, który wiedziony miłością do pięknej mieszczki przełamuje swoją nieśmiałość, aby wyznać jej uczucie. Niestety serce dziewczyny nie jest przeznaczone dla niego i cała historia kończy się… 
Ale tego już nie zdradzimy, ponieważ najlepiej zobaczyć legendę na własne oczy i poczuć energię, która wraz z niesamowitym połączeniem wody i laserów dopełni dramaturgii wyświetlanej historii.

1 maja zapraszamy także na grę miejską, która rozpocznie się przy kolumnie Zygmunta i śladem niedźwiedzi zejdzie na premierowy pokaz na Podzamczu.
Nie zabraknie również akcentu związanego z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji został przygotowany film, który pojawi się na ekranie wodnym jako element spektaklu.

https://www.facebook.com/events/367671480395462/


Przeczytaj też:

Wystawa w CNK “Powietrze – więcej niż nic” – klik

3 x Niepodległa cykl wystaw w Muzeum Narodowym w Warszawie
“Paderewski”
 – droga do niepodległości – klik

Wystawa “Obcy w domu. Wokół Marca ‘68” – klik

Wystawa „Ukradzione dzieciństwo” – klik

Przegląd prasy sprzed 100 lat – klik

Bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji psów i kotów w Warszawie – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.