Script Fiesta 2018 Festiwal Scenarzystów w Warszawie

Script Fiesta 2018.

Reklama
Reklama

W dniach 19-24 marca 2018 roku odbędzie się siódma edycja największego w Polsce wydarzenia dla scenarzystów.

Pierwsza Script Fiesta odbyła się w roku 2012. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia jest Warszawska Szkoła Filmowa i Kino Elektronik. Spotykamy się każdej wiosny na tydzień pełen wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych, spotkań z twórcami, sesji pitchingowych oraz okazji do poznania ludzi, którzy dzielą pasję do scenariopisarstwa. Chociaż festiwal został stworzony głównie z myślą o scenarzystach, każdego roku odwiedza go też coraz więcej producentów, reżyserów, aktorów i powieściopisarzy, którzy poszukują nowych talentów, partnerów do pisania lub po prostu chcą poznać siebie nawzajem.

Urdział w Script Fest jest bezpłatny.

Reklama
Reklama

Tych, którzy do nas przyjadą, zapewniamy: po Script Fieście wrócicie do domu zainspirowani, z ogromną dawką bardzo przydatnej wiedzy oraz ciekawą grupą nowych znajomych.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania się do Katalogu Scenarzystów oraz Reżyserów – http://scriptfiesta.pl/rejestracja-do-katalogu-festiwalowego-2018-otwarta/ i śledzenia naszej strony oraz eventu, gdzie będą się pojawiać newsy dotyczące programu.

W tym roku mamy również klub festiwalowy – SPATIF, gdzie odbywać się będą sesje Czytania Scenariuszy. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, w którym nawiąże się wiele pięknych przyjaźni!

Reklama
Reklama

SF18_program_script fiesta w PDF

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.