sanah MIKROKONCERT – PREMIERA ONLINE

sanah MIKROKONCERT – PREMIERA ONLINE

Wspólnie z Magic Records oraz Going. zapraszamy na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościem będzie sanah. Rozmowę z artystką poprowadzi Agnieszka Szydłowska a okazję stanowi premiera albumu „Irenka”. sanah specjalnie dla uczestników spotkania zagra kilka utworów.

Po sukcesie „Królowej dram”, sanah nie kazała długo czekać na swój następny materiał. Najpierw jesienią 2020 r. ukazała się EP-ka „BUJDA” z hitem „No sory”, a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów oddaje drugi album studyjny. „Irenka” to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek („Szampan”, „Melodia”, „Siebie zapytasz”, „Proszę pana”).
Obok kandydatów na kolejne przeboje, jakie nucić będziemy jeszcze długo, nie zabrakło tu także melancholii, z której sanah uczyniła swoją wizytówkę. Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci, przepełnioną pięknem i autentycznością – jak okładka płyty, gdzie na darmo doszukiwać się śladów retuszu. Album promują single „No sory” i aktualny zdobywca szczytów wszystkich możliwych list przebojów – „Ale jazz!” nagrany w duecie z wokalistą Bitaminy, Vito Bambino.
 
7 maja 2021, godz. 18:00
W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.
Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom.
Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
 
Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.