Samsung otworzył wyjątkowe miejsce w Warszawie

Samsung otworzył wyjątkowe miejsce w Warszawie
Samsung otworzył wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Galaxy Playground to unikalna przestrzeń ukryta w podwórzu jednej z niepozornych kamienic przy ul. Chmielnej 18.

Samsung przygotował tu 8 różnorodnych stref stworzonych z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie swobodę ekspresji, nowoczesny design i unikatowe formy rozrywki. To również idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają wyrażać siebie poprzez zdjęcia i materiały wideo udostępniane w mediach społecznościowych.

Galaxy Playground to pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie można bezpośrednio doświadczyć możliwości, które oferuje marka.

„Naszym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie możemy zaprosić wszystkich do świata Galaxy. Tu naprawdę dzieje się magia i otwierają się niedostępne na co dzień przestrzenie. Dzięki Galaxy Playground, świat Galaxy jest teraz dostępny dla wszystkich. Zapraszamy, to przestrzeń stworzona dla Was!” – zachęca Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics.

Galaxy Playground Warszawa

Spośród wielu atrakcji na odwiedzających czekają między innymi:

  • Nieziemskie scenografie do zdjęć i wideo:

tunel bez końca, neony, zabawa z grawitacją – kilkanaście specjalnie zaprojektowanych przestrzeni, które będą doskonałym źródłem inspiracji i tłem do niezwykłych ujęć.

  • Kameralne koncerty, pokazy filmowe i warsztaty fotograficzne:
  • m.in. spotkania z Sarą James, warsztaty filmowe i fotograficzne z Krzysztofem Gonciarzem, Viktorem Borsukiem i Hashtagalkiem.
  • Spotkania z ulubionymi twórcami i artystami:

spotkania z Kingą Sawczuk, Kubą Norkiem, Kamilem Instabaks.

  • Strefa personalizacji i najbardziej wyjątkowy Pop-Up Store w Polsce:

możliwość zdobycia limitowanych naklejek do personalizacji smartfonów Galaxy oraz współtworzenia niepowtarzalnej instalacji artystycznej.

Liczba biletów na kameralne zamknięte eventy jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranym wydarzeniu, odwiedzający muszą zarejestrować się za pośrednictwem strony: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-playground/

Wstęp do Galaxy Playground jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji (z wyjątkiem wydarzeń zamkniętych).

Przestrzeń będzie otwarta od 8 lutego do 29 kwietnia 2023 roku w godzinach:

  • środa-piątek: 15:00-21:00

  • sobota: 12:00-21:00

  • niedziela: 12:00-16:00

Aktualności dot. funkcjonowania salonu należy sprawdzać tu: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-playground/

Adres: ul. Chmielna 18

Wstęp wolny

Do współtworzenia przestrzeni Galaxy Playground Samsung zaprosił wyjątkowych partnerów: Netflix, Red Bull, Meta, Lensthat, Biletomat, Newonce.

Za koncepcję kreatywną i komunikację Galaxy Playground odpowiada agencja VMLY&R, za produkcję agencja 10team.

Więcej informacji na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-playground/

źródło: materiały prasowe


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik