Sala zabaw Inca Play w Blue City przeszła rewolucję

Sala zabaw Inca Play w Blue City przeszła rewolucję.

Takich atrakcji dla dzieci w Warszawie jeszcze nie było! Zupełnie nowa Inca Play oferuje edukacyjne kryjówki, domki na drzewie połączone przezroczystymi mostami z małpim gajem, strefę dla maluchów, sześć tematycznych salek urodzinowych oraz kawiarnię z przygotowywanymi na miejscu przekąskami i napojami.

Po kilku miesiącach wymagającej i skomplikowanej budowy, w nowym miejscu w Blue City działa odmieniona sala zabaw Inca Play. Na dwóch poziomach powstało kolorowe i pełne atrakcji miejsce, zróżnicowane pod względem stopnia trudności zabaw i przystosowane dla dzieci w różnym wieku.
– Każdy szczegół został dokładnie przemyślany i opracowany tak, aby spełnić jak najwięcej oczekiwań naszych gości. Do zmian zainspirowały nas uwagi rodziców oraz najnowsze trendy w projektowaniu stref rozrywki dla rodzin. Zadbaliśmy o to, aby sala wyróżniała się atrakcjami o charakterze rozrywkowym i edukacyjnym. Naszym hasłem przewodnim jest „Inca Play bliżej natury”, co to oznacza? Zastosowaliśmy ekologiczne materiały wykończeniowe, ograniczyliśmy użycie plastiku do niezbędnego minimum, umieściliśmy w sali rośliny. Dzieci i ich rodzice podczas wspólnej zabawy mają okazję przyswoić między innymi wiedzę z zakresu przyrody i ekologii – mówi Agnieszka Wojciechowska, Dyrektor Zarządzający Inca Play.

Edukacyjna przygoda
Niezapomnianą przygodę warto rozpocząć w jednym z domków na drzewie. Zawieszone kilka metrów nad ziemią, umożliwiają obserwację całej sali. Domki są połączone przezroczystymi zabudowanymi kładkami z konstrukcją zabawową, dzięki której z łatwością można przemieszczać się w różne zakamarki małpiego gaju.
Obszerny kilkupiętrowy małpi gaj zaprasza do zabawy również rodziców, a kilkutorowe zjeżdżalnie, przezroczyste tuby, las z piankowych rurek, trampolina, wieża spidermana i wiele innych atrakcji z pewnością skradną serca każdego dziecka.
Na terenie sali zabaw przygotowano kilkanaście stacji edukacyjnych, gdzie dzieci podążają tropem polskich dzikich zwierząt. Z kolei instalacja Ekolas w formie zręcznościowej zabawy, przybliża dzieciom problem zaśmiecania lasów w Polsce.
W odnowionej sali nie mogło zabraknąć ulubionych atrakcji z poprzedniej odsłony Inca Play. Jeszcze więcej wrażeń zagwarantuje przejażdżka pirackim statkiem. Na swoich fanów czekają również kolorowe gondole diabelskiego młyna.

Dla maluchów, jubilatów i rodziców
W strefie dla maluchów (do 4 roku życia) znajdują się wyjątkowe tablice manipulacyjne z elementami rozwijającymi dziecięce zmysły. Najmłodsi do dyspozycji mają również domek na drzewie ze zjeżdżalnią, prowadzącą do basenu wypełnionego kulkami. Komfortowy odpoczynek rodziców z dziećmi jest możliwy wśród miękkich poduch oraz piankowych siedzisk.

Tuż obok strefy malucha zaprojektowano przestronną kawiarnię Inca Cafe, która zaprasza na domowe wypieki, owocowe koktajle, pyszną kawę i herbatę oraz zdrowe, pożywne posiłki dla najmłodszych. Wszystko przygotowywane jest na miejscu przez pracowników kawiarni, którzy dokładają wszelkich starań, aby jedzenie było smaczne i zdrowie. Choć miłośnicy fast foodów również znajdą tu coś dla siebie.

– Kawiarnia Inca Cafe otwarta jest w dni powszednie od 8:30 i serwuje również przepyszne śniadania dla pracowników z części biurowej Blue City. Bardzo często odwiedzają nas zaprzyjaźnione grupy dzieci z mamami, które, w czasie kiedy dzieci bawią się w strefie malucha, spotykają się przy posiłku czy kawie i dzielą doświadczeniami – mówi Agnieszka Wojciechowska.

Największa niespodzianka czeka na małych jubilatów, którzy zdecydują się urządzić w Inca Play urodziny. Do wyboru jest aż sześć salek urodzinowych: sala zamek w stylu Alicji z Krainy Czarów, kucharska z prawdziwą kuchnią wyposażaną w sprzęt Samsunga, las z lampami UV, które podświetlają ukryte w nim zwierzaki, sala piknik wśród zieleni oraz salka z instalacją songboard. Każde pomieszczenie opowiada inną historię, przenosząc jubilata wraz z gośćmi w inny świat. Dodatkowo na przyjęcie urodzinowe można zamówić animację lub warsztaty tematyczne.

Inca Play w swojej nowej koncepcji postawiła nie tylko na piękny design, spokojne kolory, ale zgodnie z nową filozofią chce być bliżej natury i zachęcać do proekologicznych zachowań.
W sali znajduje się dużo roślin, a w kawiarni i salkach urodzinowych ekologiczne zastawy i drewniane sztućce. Wszędzie zamontowano oświetlenie ledowe, czujniki w kranach pozwalają na oszczędzanie wody, a w łazienkach zamiast papierowych ręczników są suszarki.

Ta niezwykła sala zabaw znajduje się na poziomie +4 Blue City i jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 20.00 oraz w soboty i niedziele (również niedziele z ograniczeniami handlu) od 10.00 do 20.00. Więcej informacji o atrakcjach znajduje się na https://www.incaplay.pl/.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.