Sadzimy zieleń na Ząbkowskiej!

Sadzimy zieleń na Ząbkowskiej!

Ulica Ząbkowska zostanie wyłączona z tranzytowego ruchu samochodowego od 30 czerwca do 2 września. Jak co roku będzie deptakiem, ale pierwszy raz będzie tak przez cały tydzień, a nie tylko w weekendy. Dzięki temu na Ząbkowskiej pojawi się bardzo dużo zieleni. Zaczynamy od jej wspólnego sadzenia!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu ogrodników, miło spędzić czas i odmienić ważną ulicę w naszym mieście, to zapraszamy we wtorek i środę (3-4 lipca 2018) do sadzenia masy roślin, które dostarczy nam Zarząd Zieleni (Zieleń Warszawska).

Zapraszamy wszystkie chętne osoby. Będziemy mieć narzędzia, ale jeśli wolicie wziąć swoje, to też fajnie. Pracy jest sporo, czeka na nas kilkadziesiąt dużych donic i ponad tysiąc roślin. Zapraszamy od godziny 15:00 do wieczora, albo tylko na chwilę. Dla każdego znajdzie się praca.

Na miejscu będzie fotograf, który zainteresowanym ogrodnikom zrobi ładny portret.

3-4 lipca 2018, godz. 15:00

Działania na ul. Ząbkowskiej prowadzone są w ramach programu rewitalizacji warszawskiej Pragi Na_prawa Warszawa. Zieleń dostarcza Zarząd Zieleni m.st. Warszawy – Zieleń Warszawska. Projekt przestrzeni opracował zespół pracowni WXCA.

Organizatorzy:
Skwer Sportów Miejskich 
Warszawskie Bractwo Bartne

https://www.facebook.com/events/1037155463108536/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.