Rozmawiam, bo lubię w Kinie Elektronik

UDOSTĘPNIJ
  • 2
  •  
  •  
  •  

Rozmawiam, bo lubię to cykl spotkań, które pokazują, że nie wymyślono nic ciekawszego od spokojnej rozmowy. Takiej, w której jest miejsce na autentyczną ciekawość, wymianę emocji i wrażeń. Bez fajerwerków i przerostu formy nad treścią. Spotykamy się, aby pobyć ze sobą, bez pośpiechu, z uwagą i wzajemną ciekawością. Te rozmowy to jak uchylenie drzwi do cudzej codzienności. 
Chcę pokazać ludzi, którzy od lat konsekwentnie idą swoją drogą, a to, co robią, jest dla nich źródłem nieustającej radości. Cechy wspólne bohaterów cyklu to: pasja i wierność sobie. To także wiara w to, że każdy ma swój talent, ale siła polega na współdziałaniu, a nie „graniu na siebie”. 

25 kwietnia spotkanie z REMIGIUSZEM GRZELĄ – dziennikarzem, pisarzem, dramaturgiem, autorem wydanej niedawno książki “Podwójne życie reporterki. Fallaci. Torańska” (Książka Roku wg Magazynu Literackiego Książki) i monodramu Ewy Błaszczyk “Oriana Fallaci. Chwila, w której umarłam” (w repertuarze Teatru Studio).

Prześledzimy życie dwóch wybitnych dziennikarek, a także porozmawiamy o najważniejszych wydarzeniach ostatnich kilkudziesięciu lat, które opisywały. To spotkanie to także pretekst do rozmowy o mocy słowa i odpowiedzialności za nie.

Dla słuchaczy Rozmawiam, bo lubię książka ze specjalną zniżką.

25 kwietnia 2018, godz. 18:00
Kino Elektronik, ul. Generała Zajączka 7

https://www.facebook.com/events/1357844024350650/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.