Rozlicz PIT w Atrium Targówek. Darmowe rozliczenie PIT 2016 Warszawa

Rozlicz PIT w Atrium Targówek.

Z końcem kwietnia br., upływa termin składania rocznego zeznania podatkowego. Atrium Targówek we współpracy z ekspertami z Krajowej Administracji Skarbowej udowodnią, że wypełnienie deklaracji podatkowej nie jest trudne. W centrum w dniach 24-25 marca 2017 roku zostanie uruchomiony punkt pomocy elektronicznego rozliczenia PIT.

„Wielkie rozliczanie” w Atrium Targówek to część akcji Krajowej Administracji Skarbowej, która ma na celu bezpłatne udzielenie podatnikom wszelkich informacji i pomocy przy wypełnianiu elektronicznego zeznania podatkowego.

24 i 25 marca 2017 roku w centrum będzie dostępny punkt, w którym pracownicy KAS pomogą wypełnić e-deklaracje. Aby rozliczyć PIT, należy zabrać ze sobą dowód osobisty, numer NIP, informację o kwocie przychodu wykazaną w zeznaniu rocznym za 2015 rok oraz formularze PIT-11 uzyskane od pracodawców.

– Nadal dla wielu osób rozliczenie PIT-u kojarzy się z niewdzięcznym obowiązkiem i długimi kolejkami w urzędzie. Od kiedy istnieje możliwość wypełnienia zeznania podatkowego przez Internet, można to zrobić szybko i bez wychodzenia z domu, przy okazji oszczędzając czas. Nasze centrum chętnie uczestniczy w akcji Krajowej Administracji Skarbowej, podczas której można dowiedzieć się, jak wypełnić e-deklarację.

W roku poprzednim punkt bezpłatnej pomocy w Atrium Targówek cieszył się ogromną popularnością – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.

Pomoc w ramach akcji „Wielkie rozliczanie” będzie można otrzymać w Atrium Targówek, pod kopułą, w godzinach 12.00-20.00. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Targówek znajduje się na stronie atrium-targowek.pl.


24 i 25 marca 2017, godz. 12.00-20.00
Atrium Targówek ul. Głębocka 15

źródło: informacja prasowa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.