Ricky Whittle w Polsce. Gwiazda The 100 na Warsaw Comic Con

Ricky Whittle w Polsce. Gwiazda The 100 na Warsaw Comic Con.

Do listy gwiazd – gości najbliższego Warsaw Comic Conu dołączył właśnie Ricky Whittle – gwiazda serialu „The 100”. Oprócz Ricky-ego z obsady „The 100” do Warszawy przyjedzie też Christopher Larkin. 4. Warsaw Comic Con odbędzie się już w dniach 26-28 października 2018 w Ptak Warsaw Expo.
36-letni Ricky Whittle to brytyjski aktor filmowy i telewizyjny. W serialu „The 100” wcielił się w rolę Lincolna. To także Cień Moon, czyli jeden z głównych bohaterów serii „Amerykańscy Bogowie”, Clint z „Chwyć życie za włosy”, Kapitan George East z „Krainy Jane Austen” i Daniel Zamora z „Kochanków”. Ricky na Warsaw Comic Conie będzie rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Weźmie również udział w spotkaniu z fanami na scenie głównej festiwalu.

W imprezie udział weźmie kilkanaście gwiazd filmów i seriali, takich jak: Władca Pierścieni, Hobbit, Gra o tron, Stranger Things, Sherlock, Teen Wolf i wielu innych. Oprócz spotkań z aktorami w programie wydarzenia znajdą się także spotkania, panele i warsztaty z autorami książek i komiksów oraz twórcami popkultury, a także strefy tematyczne filmów i seriali, konkursy cosplay, turnieje gier planszowych, koncerty i wystawy.

4. Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 26-28 października 2018 w Ptak Warsaw Expo.

Program w pliku PDF – klik

Szczegóły na stronie www.warsawcomiccon.pl i Facebooku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.