Przygarnij kwiatka w Kamieniu

Przygarnij kwiatka w Kamieniu

Podobała Wam się Warszawa w letnich kwiatach? Jeśli tak, macie okazję przygarnąć stołeczne rośliny do swoich domów i ogrodów w ramach sezonowej wymiany ukwieceń.

Kwiaty będą rozdawane od wtorku, 25.10, od godz. 11.00 w Pawilonie Edukacyjnym Kamień (ul. Wybrzeże Puckie 1). Do końca tygodnia będą dowożone kolejne partie roślin. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Kwiaty można pobierać o dowolnych godzinach – będą dostępne przed Pawilonem. Pamiętajcie o zabraniu własnych toreb/worków/skrzynek. Rośliny będą prosto z ziemi, bez doniczek.

Do przygarnięcia mamy ok. 10 tys. roślin, w tym: wieczniki kuliste, szałwie omączone, pacioreczniki, pelargonie, begonie,  celozje srebrzyste, rozplenice, dalie, irezyny, alternantery, zielistki, smagliczki, scewole, koleusy, stokrotki afrykańskie

Poradnictwo ogrodnicze

Jak zadbać o zaadoptowane rośliny wytłumaczą Wam miejskie ogrodniczki. Dyżury poradnicze odbędą się 25.10 w godz. 11-12 i 15-17.
Wymiana ukwieceń
Warszawę zdobią różnego typu ukwiecenia. Miejscy ogrodnicy opiekują się kwietnikami z roślin jednorocznych, roślin cebulowych, bylin i tworzą hybrydowe kompozycje z połączenia roślin sezonowych i wieloletnich. Dzięki sezonowej wymianie ukwieceń stołeczne rabaty i donice cieszą oko różnorodnością barw i kształtów o każdej porze roku.

Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama