Przetarg na dokończenie budowy parku Zachodniego na Ochocie

Przetarg na dokończenie budowy parku Zachodniego na Ochocie.

Urząd Dzielnicy Ochota po raz kolejny organizuje przetarg na dokończenie budowy parku Zachodniego. Oferty można składać do piątku, 5 lipca, do godz. 11.00.

W ubiegłym roku nie udało się znaleźć wykonawców chętnych do wykonania różnorodnych prac na terenie parku, który powstał w 70%. Niestety pierwszy wykonawca, z powodu kłopotów firmy, zszedł z placu budowy. Od tamtej pory prace nie są kontynuowane. W tym roku, po aktualizacji kosztorysu, dokończenie budowy parku zostało podzielone na kilka zadań: Zadanie nr 1 – Wykonanie fontanny; Zadanie nr 2 – Wykonanie kawiarni; Zadanie nr 3 – Wykonanie obiektów z nawierzchni EPDM i poliuretanowej oraz małej architektury; Zadanie nr 4 –Wykonanie nawierzchni asfaltowych; Zadanie nr 5 – Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej i mineralnej; Zadanie nr 6 – Wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem terenów zieleni.

Oferty można składać na poszczególne zadania, a więc urząd liczy na mniejsze, bardziej wyspecjalizowane firmy. 

Tymczasem o dokończenie parku upominają się mieszkańcy, którzy czekają na ten kolejny, bardzo potrzebny teren zieleni. Coraz większa popularnością cieszy się natomiast zlokalizowany tutaj skatepark, który powstał jako odrębny obiekt i przyciąga coraz więcej fanów deskorolki, odbywają się tutaj ogólnopolskie zawody, konkursy i pokazy trików na deskach – najbliższe takie wydarzenie już w najbliższą sobotę, 6 lipca o godz. 12.00.

fot. J. Turczyk / UD Ochota

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.