Projektor w domu 5°- BLOKI

Projektor w domu 5°- BLOKI

2 milionów polaków mieszka w blokach z wielkiej płyty. Ich istnienie jest dla nas oczywiste, na co dzień są niemal przezroczyste, raczej nielubiane, konieczne. Podczas piątego spotkania w ramach PROJEKTOR w domu zapraszamy na wspólne oglądanie filmu BLOKI. Dokument w reżyserii Konrada Królikowskiego jest pierwszym, długometrażowym, szerokim i wieloaspektowym obrazem poświęconym budownictwu mieszkaniowemu w Polsce od roku 1956 do współczesności. Składają się na niego między innymi wywiady z architektami – najważniejszymi twórcami znanych polskich osiedli, lokatorami, krytykami architektury i historykami.

Bądźcie z nami w czwartek o 21.00 liczymy na wasze spostrzeżenia, zdjęcia i komentarze w wydarzeniu – klik.

Link do filmu opublikujemy w wydarzeniu na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. UWAGA ! LINK będzie aktywny tylko 3 godziny !
https://youtu.be/O9aqe0cU2Fk

Do zabawy zapraszamy nie tylko członków SARP Poznań i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, czy naszych obserwatorów, ale także naszych przyjaciół z innych miast.

Projektor w domu

To inicjatywa Stowarzyszenia Architektów Polskich w Poznaniu oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP w ramach której zapraszamy wszystkich dwa razy w tygodniu (niedziela oraz czwartek) do wspólnego oglądania dokumentów o designie i architekturze. Filmy udostępniane przez nas zawsze będą pochodzić z legalnego źródła, a o wybranym tytule będziemy Was informować na dwa dni przed wydarzeniem. Zależy nam na wspólnym doświadczeniu – dlatego gorąco zachęcamy do aktywnego włączenia się w wydarzenie poprzez posty, zdjęcia, komentarze w czwartek o 21.00 – chcemy wiedzieć, że jesteście z nami !

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.