Profesjonalne usługi brukarskie w Warszawie i okolicach. Zadbaj o przestrzeń wokół domu już dziś!

usługi brukarskie w Warszawie
Kotka brukowa to jeden z najczęściej wybieranych elementów zagospodarowania ścieżek i wyznaczenia podjazdu wokół domu.

Kostka brukowa – elegancka aranżacja ogrodu 

Kotka brukowa popularnym materiałem budowlanym w Polsce. Kompleksowe usługi brukarskie oferowane przez firmę Remston pozwolą na zaaranżowanie przestrzeni wokół domu lub budynku komercyjnego. Zajmujemy się brukowaniem podjazdów, ścieżek ogrodowych, placów przy posesji, parkingów, chodników oraz tarasów i schodów. W naszej firmie wykonujemy roboty brukarskie związane z układaniem kostki, krawężników, wykonywaniem drenaży, utwardzaniem powierzchni oraz sprzedażą kostki. 

Załącznik:
2.jpg

Kotka brukowa jest najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla prywatnych posesji. Co istotne, materiał, z którego produkuje się kostkę brukową. nie ingeruje w krajobraz naturalny, dlatego sprawdzi się również w przypadku ogrodów i działek. Kolejną zaletą jest prosta pielęgnacja powierzchni. Na rynku wyróżnia się kotkę impregnowaną i nieimpregnowaną. 

Różnice pomiędzy kostką impregnowaną a nieimpregnowaną

Kotka impregnowana jest wzbogacona o dodatkową warstwę ochronną, która została nałożona przez producenta w jednym z ostatnich etapów produkcji. Dzięki warstwie zabezpieczającej, łatwiej pielęgnować bruk, trudniej ulega on również zabrudzeniom. Warstwa impregnatu sprawia, że podczas sprzątania ogrodu zużywa się mniej detergentów. Do czyszczenia kotki zaimpregnowanej wystarczy jedynie woda.   

bruk warszawa

Realizujemy projekty dla najbardziej wymagających klientów

Jak działamy? Poznaj nasz plan na idealny bruk 

Proces układania bruku wymaga wcześniejszego planu. Aby realizacja projektu przebiegała bez zakłóceń, należy pracę podzielić na kolejne etapy. Z racji, że zajmujemy się wykładaniem kostki od wielu lat, nasze doświadczenie pozwoliło nam wypracować system: 

  1. Projekt. Nasza praca rozpoczyna się od zebrania niezbędnych wymiarów. Zawsze określamy zarys projektu oraz dyskutujemy z właścicielem posesji. Obliczamy powierzchnię danego projektu oraz ilości materiałów brukarskich potrzebnych do realizacji projektu. Tworzymy wstępny kosztorys. Wszystkie dokumenty muszą zostać zaakceptowane przez zleceniodawcę.
  2. Korytowanie. Przechodzimy do realizacji projektu. Rozpoczynamy od wykonania odpowiednio głębokiego wykopu.
  3. Układanie krawężników. Następnym etapem jest ułożenie krawężników, które nie tylko zapobiegają zasypaniu nawierzchni, ale również zaznaczają zarys wykładanej powierzchni. Krawężniki utrzymują także kostkę w odpowiedniej pozycji, aby nie zaczęła odstawać nieestetycznie na boki.
  4. Wykładanie podbudowy. Uzupełniamy realizację projektu o kruszywo przepuszczalne wody opadowe i mrozoodporne. Zabezpieczamy tym samym projekt przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, które występują szczególnie zimą.
  5. Wyrównanie podbudowy. Ubijamy ziemię, aby powierzchnia była prosta i odpowiednio przygotowana pod wyłożenie części właściwej.
  6. Układanie kostki. Dopiero wówczas przechodzimy do głównego zadania, a więc układania bruku.
  7. Zagęszczanie nawierzchni i wysypanie piasku. Zabezpieczamy nawierzchnię przed luzowaniem się kostki. Projekt zostaje utwardzony i oddany zleceniodawcy. 

bruk warszawa

Bruk pozwala na estetyczne zagospodarowanie powierzchni wokół domu

Dlaczego warto zdecydować się na kostkę brukową? 

Kostka brukowa to inwestycja w estetyczny podjazd lub ścieżki ogrodowe. Za wybraniem bruku z pewnością przemawia jego utrzymanie, w tym proste zabiegi pielęgnacyjne. Nienagannie położony bruk sprawi, że otoczenie wokół domu będzie zachwycać o każdej porze roku. Dlatego tak istotne jest skorzystanie z oferty fachowców, którzy specjalizują się w układaniu brukowych ścieżek. To pewność, że zlecenie dostanie wykonane profesjonalnie, a podjazd nie ulegnie uszkodzeniu zimą podczas mrozów lub latem podczas intensywnych opadów atmosferycznych. Lata doświadczenia w branży brukarskiej dyktują jakość i terminowość wykonywanych zleceń. Co istotne, duże znaczenie ma również technika. Kotka może być ułożona w dowolny wzór, w zależności od przedstawionego projektu. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Reprezentowana przez nas firma stawia na solidność. Zależy nam, aby ułożona droga sprawdziła się przez lata. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przed rozpoczęciem prac omawiamy projekt, komentujemy ewentualne zastrzeżenia i udzielamy porad. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Remston
ul. Gawędziarzy 73
04-412 Warszawa

tel.: +48 601 813 708
www: https://bruk.warszawa.pl/kontakt/

/materiał zewnętrzny/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.