Produkcja przyczep specjalistycznych

Na polskim rynku znajduje się wiele rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów myślących o mobilnej platformie pod agregat prądotwórczy. Optymalnym pomysłem staje się produkcja przyczep specjalistycznych, dostosowanych do parametrów urządzenia na prąd. Produkty tego typu posiadają homologację, a także umożliwiają klientowi szybką rejestrację zakupionego towaru.

Produkcja przyczep – oferta rynkowa

Firma Besttrailers z siedzibą przy ulicy Ujezdzkiej 19 w Tomaszowie Mazowieckim zajmuje się produkcją przyczep samochodowych, towarowych, do przewozu motocykli czy quadów, lawet oraz specjalnych typu podwozie pod agregat. Przyczepy są produkowane z dobrej jakości stali konstrukcyjnej, która zapewnia podwyższoną wytrzymałość. Platforma pod agregat prądotwórczy jest w całości cynkowana ogniowo, objęta gwarancją i może się przydać przede wszystkim firmom dostarczającym takie urządzenia do miejsca awarii. Oferta na stronie besttrailers.eu dotyczy samej przyczepy, producent nie prowadzi sprzedaży agregatów. Bogaty asortyment firmy Besttrailers pozwala klientowi znaleźć przedmiot dopasowany do jego potrzeb.

Parametry techniczne przyczepy pod agregat

Przyczepa specjalistyczna marki Besttrailers o wymiarach przestrzeni ładunkowej 300 cm x 130 cm jest idealnie dostosowana do wielkości agregatu prądotwórczego. Produkt o masie własnej 350 kg posiada dwie osie, dzięki czemu sprawdza się jako stabilna platforma. Ładowność przyczepy wynosi około 1150 kg, a DMC 1500 kg. W wyposażeniu standardowym znajdują się kliny awaryjne oraz koła zapasowe czy podporowe, a w opcjonalnym cztery podpory z przodu i z tyłu oraz zaczep ALKO lub KNOT. Produkcja przyczep firmy Besttrailers odbywa się przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, jak również renomowanych, markowych podzespołów. Więcej szczegółów na temat oferty znajduje się na stronie internetowej www.besttrailers.eu i w mediach społecznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.