Premiery w Multikinie: „Thor Miłość i grom”, „Ennio”, „Na chwilę, na zawsze”

Premiery w Multikinie: "Thor Miłość i grom", "Ennio", "Na chwilę, na zawsze"

8 lipca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć najnowszy film Marvela „Thor: Miłość i grom” oraz w wybranych lokalizacjach na wielkim ekranie pojawi się produkcja dokumentalna „Ennio”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 „Thor: Miłość i grom” wytwórni Marvel ukazuje Boga Piorunów w obliczu wyzwania, z jakim dotąd się nie zetknął – konieczności znalezienia wewnętrznego spokoju. Jednak na emeryturę nie pozwoli Thorowi przejść galaktyczny zabójca Gorr Rzeźnik Bóstw pragnący wymordować wszystkich bogów. Aby się mu przeciwstawić, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem, Mjolnirem, nie gorzej niż on sam. Razem wyruszają w pełną niebezpieczeństw kosmiczną podróż, by rozwiązać zagadkę zemsty Rzeźnika Bóstw i powstrzymać go, nim będzie za późno. Reżyserem filmu jest Taika Waititi, a producentami Kevin Feige i Brad Winderbaum.

Druga propozycja, która będzie w repertuarze wybranych kin to „Ennio”. Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również uwielbiana przez międzynarodową publiczność legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®. „Ennio” jest żywiołowym portretem geniusza, nakreślonym przez wiernego przyjaciela i znakomitego reżysera. Giuseppe Tornatore zaprasza nas w wyjątkowo osobistą podróż po prywatnym i artystycznym życiu wspaniałego kompozytora. Towarzyszą nam w niej wspominający go artyści i reżyserzy, tacy jak Bernardo Bertolucci, Clint Eastwood, Bruce Springsteen, Quentin Tarantino, John Williams czy Wong Kar Wai, ale przede wszystkim wtóruje nam niezapomniana filmowa muzyka Mistrza. W końcu, historia jego życia to historia kina.

12 lipca br. o 18.00 w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy przedpremierowo można będzie zobaczyć polski romans „Na chwilę, na zawsze”. Po pokazie filmu odbędzie się spotkanie z odtwórcą głównej roli Pawłem Domagałą.

 W filmie „Na chwilę, na zawsze” Pola (Martyna Byczkowska), która jest u szczytu popularności i w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej, pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość? Odpowiedź na te pytania przynosi nowy film Piotra Trzaskalskiego, reżysera cenionych obrazów „Mój rower”, „Edi” oraz serialu „Stulecie winnych”. Głównej parze aktorskiej –  Martynie Byczkowskiej i Pawłowi Domagale – na ekranie towarzyszą, m.in. Ireneusz Czop, Olaf Lubaszenko oraz Tomasz Włosok i Kinga Preis.

We wtorek, 12 lipca br. o 18.00 w Multikinie Złote Tarasy odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Na chwilę, na zawsze” z udziałem Pawła Domagały. Bilety są dostępne w kasie kina, na stronie https://multikino.pl/filmy/na-chwile-na-zawsze oraz w aplikacji mobilnej.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.