Premiery w Multikinie: „Bilet do raju” i „Mia i ja. Film”

premiery w mutikinie

„Niewidzialna wojna, „Bilet do raju” oraz „Mia i ja. Film” premierowo w Multikinie!

30 września br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć komedię romantyczną „Bilet do raju” z Julią Roberts i Georgem Clooney’em oraz animację „Mia i ja. Film”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W komedii romantycznej „Bilet do raju” spotkają się dwie, wielkie hollywoodzkie gwiazdy – Julia Roberts („Pretty Woman”, „Notting Hill”) i George Clooney („W chmurach”, „Grawitacja”).
Zagrają rozwiedzioną parę, która wyrusza w podróż na tropikalną wyspę. Ich celem jest powstrzymanie córki przed popełnieniem fatalnego błędu.

Trzecie premierowa propozycja to „Mia i ja. Film” – zupełnie nowe przygody bohaterów jednego z najpopularniejszych seriali dla dzieci, po raz pierwszy na wielkim ekranie! Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik