Premiera Mapy Rzemieślników Pragi Północ 2020

Premiera Mapy Rzemieślników Pragi Północ 2020

Reklama
Reklama

Szukasz szewca, krawca, kuśnierza, stolarza? A może potrzebujesz usług unikatowych branż jak kowalstwo artystyczne, sztukatorstwo, witrażownictwo, bieliźniarstwo?

Zapraszamy na spotkanie 6 lutego (czwartek), o godz. 18.00 do Muzeum Warszawskiej Pragi na spotkanie wokół mapy rzemieślników Pragi Północ.

Na obecnej mapie prezentujemy 70 warsztatów. Niestety, w trakcie ostatnich lat zamknęło się kilkanaście cennych warsztatów na terenie dzielnicy, a niektóre z nich wyprowadziły się w inne miejsca.

Reklama
Reklama

W trakcie spotkania opowiemy, co się zmieniło na mapie, zaprosimy również młodych rzemieślników, aby zaprezentowali swoje warsztaty i wyroby, a tych najstarszych uhonorujemy dyplomami.

Mapa będzie dostępna w formie mapy kieszonkowej oraz plakatu A1 i można ją bezpłatnie otrzymać w kasie Muzeum Warszawskiej Pragi, a także zapoznać się z jej wersją internetową na stronie www.rzemieslnicy.waw.pl.

Mapa rzemieślników została przygotowana przez Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze we współpracy z Muzeum Warszawskiej Pragi oraz Radą Seniorów dzielnicy Praga Północ.

Reklama
Reklama

6 lutego 2020, godz. 18:00

Wstęp wolny.
Miejsce spotkania: sala konferencyjna Muzeum Warszawskiej Pragi, ul. Targowa 50/52

FB-klik

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Reklama
Reklama

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.