Poznaj markę Cafardini – uszyj wyjątkową odzież męską w Warszawie

Poznaj markę Cafardini

Poznaj markę Cafardini – uszyj wyjątkową odzież męską w Warszawie

W czasach, gdy nie było jeszcze tanich sieciówek, usługa szycia cieszyła się dużą popularnością. Na szczęście szycie garniturów na miarę to fach, który wciąż ma się świetnie. A zamawiając taki garnitur u najlepszych, otrzymamy wyrób najwyższej jakości, który będzie leżał na nas dosłownie perfekcyjnie. Sprawdźmy, jak powstają garnitury na miarę od Cafardini.

Szycie na miarę — dlaczego warto? 

Szycie na miarę pozwala przede wszystkim dopasować ubranie bezpośrednio do indywidualnych potrzeb. Dotyczy to zarówno kwestii wizualnych, jak i dopasowania samego fasonu. Nie ma możliwości, aby gotowy garnitur kupiony w zwykłym sklepie leżał na kimkolwiek perfekcyjnie. Każda sylwetka jest inna, a dodatkowo, każde ciało ma mniejsze lub większe asymetrie. Dlatego też fabrycznie uszyte ubrania zawsze będą miały pewne niedociągnięcia.

Natomiast te szyte na miarę będą leżeć bezbłędnie. A to dlatego, że są tworzone na podstawie parametrów konkretnej sylwetki. Brane są przy tym pod uwagę wszystkie kwestie, także te związane z cechami charakterystycznymi danej figury. 

A w związku z tym, że ubrania szyte na miarę, są dopasowane do sylwetki, to sprawiają tym samym, że wygląda się w nich po prostu rewelacyjnie. Taki garnitur sprawi, że figura stanie się postawna, a wszelkie jej niedociągnięcia i nierówności zostaną wyrównane, a fałdki zakamuflowane.

Co więcej, szycie na miarę pozwala stworzyć unikalny garnitur, z wykorzystaniem najlepszych tkanin. Dzięki temu, jest on nie tylko niezwykle wygodny i stylowy, ale też prezentuje najwyższą jakość. Zamówienie takiego garnituru jest więc fantastyczną inwestycją. 

Szycie na miarę — jak zamówić garnitur? 

Jeśli chcemy zamówić garnitur na miarę, musimy w pierwszej kolejności wybrać odpowiednią firmę, która zajmuje się usługą szycia. Dlaczego to takie ważne? Bo od tego zależy właściwie wszystko — od jakości obsługi, aż po sam garnitur. Na szczęście, jeśli chodzi o szycie na miarę Warszawa to miasto, w którym można umówić się na spotkanie z Cafardini. Tylko jak to właściwie zrobić? 

Umówienie się na spotkanie ze specjalistami Cafardini jest niezwykle proste. Spotkanie w Warszawskim showroomie można zarezerwować po prostu przez stronę internetową marki. Na takiej konsultacji omówione zostaną wszystkie szczegóły i koncepcje. Pobrane zostaną także wszystkie potrzebne pomiary. Poza tym, już na pierwszym spotkaniu zostanie nam przedstawiony projekt wstępny. 

Dopasowanie, szycie i korekty krawieckie — czyli jak wygląda szycie na miarę? 

Szycie na miarę to proces, który składa się z wielu etapów. Każdy z nich jest niezwykle ważny i niezbędny, aby finalnie można było cieszyć się z idealnie skrojonego garnituru. Na samym początku tworzy się oczywiście projekt. Jest on wykonywany na podstawie wywiadu z klientem, podczas którego ustala się wszystkie szczegóły dotyczące estetyki oraz wszelkich detali. Kolejny ważny etap, to wybór tkaniny, a właściwie tkanin. Ważne jest, by dopasować odpowiedni materiał, ponieważ jego wykończenie i struktura ma duży wpływ na wygląd całego garnituru, a także na jego wygodę.

Garnitur szyty na miarę — ile to kosztuje? 

Szycie na miarę to usługa luksusowa, która pozwala cieszyć się komfortem noszenia ubrań stworzonych tylko dla nas. Są to ubrania wyjątkowe, niepowtarzalne, wygodne i eksponujące naszą sylwetkę w najlepszy możliwy sposób. Ciuchy z sieciówki nigdy nam tego nie zapewnią. Ile więc taki luksus właściwie kosztuje? 

Ceny ubrań szytych na miarę są bardzo zróżnicowane. Są one bowiem zależne od wielu czynników, choćby takich, jak rodzaj wybranej tkaniny. Koszt uszycia garnituru to minimum 3800 zł. Warto wejść na https://www.cafardini.com/cennik/, gdzie znajdziemy cennik marki Cafardini.

/artykuł sponsorowany/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.